Terapeutka kliniki89

Izabela Chałupka

Izabela Chałupka

Fotografka
trener budowania wizerunku

Bio

Na Uczelni Świadomego Terapeuty mam zaszczyt prowadzić zajęcia na temat Budowania Wizerunku Terapeuty jako Właściciela Firmy, inspirowane moim doświadczeniem i praktyczną wiedzą w tej dziedzinie.

Jestem fotografką i artystką. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz realizacji kampanii sprzedażowych i marketingowych. Kampanie, które realizowałam, odznaczały się wysoką skutecznością popartą licznymi sukcesami.

Mam 8 lat doświadczenia w prowadzeniu biznesu. Współpracuję również z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi, którym pomagam w kreowaniu marki osobistej. Jako szkoleniowiec pomagam rozwijać zarówno markę własną jak i wizerunek on-line.

To, co chcę Ci ofiarować, to moje doświadczenie, wiedza, kreatywność i dobra energia.

Jestem zwolenniczką bycia autentycznym i takiego prezentowania się światu za pomocą obrazu.

Pracuję obrazem…

Jako fotografka, sprawię, że Twój wizerunek stanie się Twoją wizytówką. Pokażę Ci jak odkryć to, co w Tobie wyjątkowe. Internet, media społecznościowe, strona internetowa to przecież Twoja wizytówka.

Pracuję sercem…

Jako artystka, chwytam emocje, za pomocą obiektywu wydobywam to, co nieuchwytne.

Moją misją jest wspieranie kobiet w wydobyciu za pomocą obiektywu ich siły. Siły, która jest kobiecością, rozumianą i wyrażaną na milion sposobów. Zapomnij o dorównywaniu ideałom, zapomnij o oczekiwaniach innych, zaufaj sobie i zrób coś dla siebie, po prostu.

www.izabelachalupka.pl