Konsultacje z TOMASZEM SZCZEPANKIEM

Indywidualne Konsultacje Astrologiczne

Astrologia 

Astrologia daje nam wytchnienie i tak potrzebny dystans, dzięki któremu mamy możliwość spojrzenia na życie z innej perspektywy – kosmicznej. W astrologii niesamowicie ważny jest czas. Astrologia potrafi określić datę początkową zdarzenia i kończącą je. Dzięki czemu możemy otrzymać bardzo ważną wartość – konkret. Dzięki astrologii możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

 

Konsultacje astrologiczne dzielą się na: 

1. Interpretację kosmogramu

Kosmogram jest rozrysowaną kosmiczną wizytówką danej osoby. To dwuwymiarowe przedstawienie sfery niebieskiej na dany moment. Analiza rozmieszczenia planet w momencie narodzin pozwala uświadomić sobie to, kim jesteśmy i jakiego rodzaju zadania stawiać przed nami będzie świat.

 

2. Roczną prognozę

Dowiedz się jakie największe wyzwania i szanse przygotowały dla Ciebie najbliższe dwanaście miesięcy. Sprawdź, czy kryzys, z którym aktualnie się męczysz zakończy się w najbliższym czasie. Dowiedz się, ile czasu warto przeczekać, aby wykorzystać sprzyjające tranzyty.

 

3. Związkowe pogotowie

Małżeństwo, związek partnerski, przyjaźń, romans, współpraca… Nawet jeśli nie tworzysz z nikim relacji, a masz taką potrzebę i zastanawiasz się, co stoi na drodze do Twojego osobistego spełnienia, możesz umówić się na związkowe pogotowie. W trakcie jednego spotkania rozrysowane mogą być maksymalnie dwa kosmogramy.

 

4. Interpretację kosmogramu dziecka

Dzięki świadomości potencjałów i ograniczeń wynikających z układu planet w momencie narodzin dziecka, rodzice będą mogli lepiej zrozumieć, z czym przyjdzie zmierzyć się ich dziecku w przyszłość. Do zinterpretowania kosmogramu potrzebna jest dokładna godzina i miejsce urodzenia.

  Poznaj Tomasza Szczepanka 

   

  Od dziecka interesowało go to, co dzieje się w niebie, zwłaszcza nocnym. Warsztat astrologa zdobył i wciąż doskonali poprzez codzienną praktykę badania zależności między aktualnym układem ciał niebieskich a bieżącą sytuacją na Ziemi – zarówno w jej mikro i makro skali.

  Astrologia jest dla niego narzędziem zrozumienia tego, co dzieje się w życiu poprzez interpretację tego, co dzieje się na niebie. To alchemiczne w swej naturze podejście wsparte zostało studiami filozofii oraz praktyką artystyczną w teatrze, z tego powodu lubi patrzeć na życie jako sztukę.

  Jak przebiega konsultacja?

  Możliwe jest umówienie się na  konsultację indywidualną online, albo konsultację osobistą (w Gdyni, ul. Słupecka 30/1).

  Czas konsultacji zależny jest od jej tematu i waha się pomiędzy 45 a 120 minutami.

   

  Cena konsultacji indywidualnych

  Cena konsultacji uzależniona jest od jej głównego tematu. Ceny wahają się od 400 do 700 zł. 

  Umów się na konsultację astrologiczną

  KONSULTACJE PROWADZI
  TOMASZ SZCZEPANEK

  Informacje i zapisy:

  tel. +48 884 710 888
  e-mail: sekretariat@szkolaterapeutow.pl