Wykładowcy Uczelni Świadomego Terapeuty 38

Małgorzata Brzoza

Małgorzata Brzoza

Numerolog, wykładowca

Od 1997 roku prowadzę liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Organizuję kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, oparte na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawiam numerologię humanistyczną, specjalizując się w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka, wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich wcieleń. Specjalizuję się w interpretacji lekcji z poprzednich żywotów, zapisanych w dacie urodzenia, imionach i nazwiskach, zaplanowanych na aktualne życie dla konkretnej osoby.

Bio

Uczę odczytywać karmę osobistą i dziedzictwo karmy rodu. Ukazuję nowatorskie i wyjątkowo trafne interpretacje numerologiczne o głębokich walorach psychoterapeutycznych. Konstruuję Pseudonimy Wzmacniające (bez żadnych dodatkowych dociążeń karmicznych, inne niż uczniowie pani Lobos), poprzez które każda osoba może uruchomić dodatkowe możliwości realizacji swoich talentów i planów. Prowadzę warsztaty Kody Reinkarnacji, ustawienia w polu pamięci poszukujące wyjścia z nawyków z poprzednich wcieleń (inne niż w/g Hellingera), oraz warsztaty Białej Magi Słowa i Dźwięku, czyli świadomego używania mocy słów, pozytywnej werbalizacji i potęgi pracy w kręgu mocy wspartego dźwiękiem. Organizuję medytacje dynamiczne i procesowe oparte o zrozumienie siebie i innych. Jestem urodzoną duszą artystyczną, autorką wierszy, tekstów śpiewanych, grafik, zdjęć, fotoklipów, obrazów olejnych i rysunków.

Więcej o doświadczeniu Małgorzaty Brzozy

Wyróżniona odznaczeniem Piramida Słońca przyznawane przez polski periodyk ezoteryczny ?Nieznany Świat?. Nazwana przez prasę ?Pierwszą Damą Polskiej Numerologii?.

Warsztat pracy autorki powstał poprzez lata praktyki i samodzielnego poznawania świata na bazie osobistych przeżyć i doświadczeń wychodzenia z ciała, wędrówek poza planetę a także poprzez doświadczenia w technikach: Rebirtning i Regresing. Oraz wiedzy nabytej po szkoleniach i nieustannej praktyki od 1992 roku po dziś, w zakresie: 3 stopień Metody Silvy, 3 stopień Reiki, masażu, konchowania, podstaw rediestezji, podstaw Theta Thealing, Yoga Yjengar?a pod skrzydłami Bożeny Ostrowskiej, taniec improwizowany, śpiew klasyczny, biały, alikwotowy, koloroterapia, praca z Aniołami, energoterapia, hipnoza zaawansowana.

?Mój rozwój wiedzy numerologicznej wzrasta wraz z każdym kolejnym spotkaniem z klientem i z uczniami, oni są dla mnie najlepszymi nauczycielami.? Na początku swojej drogi ukończyła szkolenia z numerologii karmicznej u Natalii Czarmińskiej i poznała system Gladys Lobos, uczyła się w oparciu o nauki Gurdźijewa i Uspieńskiego, pracuje jednak na podstawach numerologii karmicznej i na bazie wieloletnich osobistych doświadczeń w pracy ze sobą i z ludźmi. Samoobserwacja. Samodoskonalenie. Nieustanna i codzienna modlitwa poza religijna, medytacje dynamiczne, praca z dźwiękiem archaicznym i magiczną stroną ludzkich emocji, to wszystko wciąż jest aktywne, dzieje się i odkrywa nowe horyzonty poznania i doświadczenia. Tym wszystkim autorka dzieli się ze swoimi uczniami i na tej bazie udziela konsultacji. Dlatego jest doskonałym nauczycielem i wyjątkowym life coachem.

Hobby: fotografia, spacery, morze, joga, pływanie, jazda konna, jeziora, kajaki i las.

Wykładowca w Uczelni Świadomego Terapeuty 38

Małgorzata Brzoza
Numerolog