Wykładowcy Uczelni Świadomego Terapeuty 38

Remigiusz Senska

Konsultant feng shui, wykładowca

Jestem międzynarodowym konsultantem Feng Shui i absolwentem Politechniki Gdańskiej Wydziału Elektroniki, ze specjalizacji Aparatura Medyczna. Spędziłem sześć lat w Chinach (1990-96) na pogłębianiu oryginalnej wiedzy na temat Feng Shui i jej pragmatycznych zastosowań. Od 1997 roku praktykuję Feng Shui w Polsce, Europie, USA i w Chinach (Pekin). Regularnie odwiedzam centra wiedzy Feng Shui na całym świecie, takie jak Chiny, Hongkong, Malezja i Singapur, gdzie rozwijam swoje umiejętności i dzielę się zdobytą wiedzą z innymi.

Bio

Specjalizuję się w praktycznych, indywidualnych zastosowaniach Szkoły Kompasu statycznej i Szkoły Wędrujących Gwiazd. Doradzam w tworzeniu harmonii, miłości i dobrobytu w domach, wykorzystując nowoczesne metody aranżacji wnętrz.
Zakres mojego działania obejmuje doradztwo dla firm, które zaczyna się od doboru personelu, kończąc na kompleksowej identyfikacji wizualnej. Moje konsultacje opierają się na zasadzie ścisłej poufności.
Dzielę swój czas między Gdańskiem a Benalmadeną w Andaluzji. W semestrze zimowym prowadzę zajęcia, wprowadzając studentów w zaawansowane arkana Feng Shui bazujące na moich doświadczeniach. Moje sympozja tematyczne i celebracje nowego roku chińskiego cieszą się wielkim zainteresowaniem i są zawsze wydarzeniem towarzyskim.
Poza pracą interesuję się muzyką klasyczną i filmową, malarstwem symbolicznym, literaturą science fiction i hiszpańskim kinem. Uwielbiam jogging, hunę i medytację. Rano można mnie spotkać biegającego w Parku Oliwskim lub na stromych ścieżkach nad morzem w Torrequebrada. W niedzielne wieczory prowadzę elitarne spotkania w ramach Feng Shui Society.

Wykładowca w Uczelni Świadomego Terapeuty 38

Remigiusz Senska