Kurs zawodowy

Terapeuta o specjalności Numerolog

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 zaprasza na Kurs Numerologii Karmicznej z możliwością uzyskania dyplomu Terapeuty o specjalności Numerolog.

 

Specjalny kurs, który oferuje aż 3 ścieżki rozwoju!

 • Możesz wziąć udział w 5 zjazdach i w ten sposób zaliczyć jeden z modułów psychotronicznych.
 • Możesz kontynuować swoją naukę na kolejnych 3 spotkaniach i zdobyć dyplom Numerologii Karmicznej
 • Lub wziąć udział we wszystkich przygotowanych przez nas zajęciach i pomyślnie ukończyć kurs zawodowy Terapeuty Numerologii Karmicznej.

Naucz się jak w praktyce odczytywać datę urodzenia. W odróżnieniu od kursów online, interakcja w grupie, wspólne medytacje, odczytywanie własnych dat urodzenia, praca z wahadłem, praca w polu informacyjnym i praca z emocjami dają potężną szansę na własny rozwój.

Warsztaty wspierają Samorozwój. Uczą wiedzy, etyki, świadomości słowa i energii. Rozwijają w nas to co w każdym z uczestników jest najlepsze. Ponieważ uczymy się na podstawie  dat urodzenia uczestników, każdy uczeń wyostrza wtedy swój stan zainteresowania, skupienia i zapamiętywania. Personalizacja nauki pozwala osiągną maksymalne przyswajanie jakości. Każdy uczeń otrzymuje zadanie domowe: listę książek właściwych dla siebie do rozwoju, filmów do obejrzenia, inspiracji do samodocenienia i samoakceptacji. Aby skorzystać z wiedzy numerologicznej należy odczuwać potrzebę rozwoju, ciekawość ludzi i pasję do poznawania siebie samego.

 

Kurs Numerologii Karmicznej, poprzez zrozumienie przepływu energii w konstrukcji osobowości, daje narzędzia do zrozumienia bliskich, ich nawyków i potrzeb, talentów i schematów komunikacji. Daje narzędzia do zrozumienia współpracowników. Uczniowie uczą się odczytywania informacji na bazie daty urodzenia, imion i nazwisk na swoich przykładach. Poprzez poznanie, interpretację i rozrysowanie zawartości imion i nazwisk mogą zrozumieć wpływ Liczby Duszy, Liczby Realizacji zewnętrznej i Celów, które każdy z nas posiada.

Znajomość zasad i odpowiedniego doboru imion do posiadanej daty urodzenia i nazwiska, pozwala uczniom nauczyć się jakimi zasadami kieruje się dobry, czysty karmicznie pseudonim wspierający. Uczymy się konstruować pseudonimy wspierające i korzystne podpisy, rozumieć ustawienia karmiczne w trójkątach. Praktyka, daje bezcenne lekcje. Poznajemy karmę osobistą i rodową. Każde spotkanie to wzajemna nauka i rozwój. Podnoszenie własnych wibracji poprzez medytacje i ćwiczenia.

Kurs Numerologii Karmicznej, rozwija świadomość wibracji w nas samych. Na początku z poziomu umysłu, który w praktykowaniu doceniania ludzi, takimi jacy są, łączymy z poziomem emocji i sercem. Nasza grupa warsztatowa to rodzina dusz. Kosmos splata nasze ścieżki dla jakiegoś celu. Spotykamy się dla naszego wyższego dobra, ewoluujemy, rozwijamy się i wznosimy poprzez naukę, medytacje, duchowe ćwiczenia i wędrówki.

Przez ćwiczenia na praktycznych przykładach, które pochodzą od uczestników, uczniowie zdobywają bezcenne doświadczenie. Cały proces szkolenia kształtuje w nas postawę wznoszącej się etyki, zgodnej z prawem naturalnym.

Numerologia jest narzędziem, które startuje z poziomu rozumu i przez zrozumienie inności buduje w nas zdolność do akceptacji siebie i innych takimi jakimi jesteśmy. Numerologia pomaga nam ostudzić umysł, obserwować emocje, otworzyć skrzydła duszy i uleczyć rany serca.

Na taką podróż w głąb siebie zapraszamy wszystkich chętnych.

Opis zajęć

Kurs składać się będzie z 2 części:

I część: Składa się z 8 zjazdów tematycznych zakończonych Dyplomem Ukończenia Kursu Numerologii Karmicznej. 

Harmonogram zjazdów I części

Semestr 1

 • Zjazd 1 – Interpretacja wibracji Daty Urodzenia,
 • Zjazd 2 – Interpretacja wibracji Imion, Nazwisk i tworzenie wspierających pseudonimów,
 • Zjazd 3 – Interpretacja cykli dziewięcioletnich, kwadratów, triad numerologicznych i trójkątów,
 • Zjazd 4 – Numerologia partnerska i Związków międzyludzkich; warsztaty o relacjach i interpretacji tego co nas łączy i po co się spotkaliśmy; medytacje transformujące.

Semestr 2

 • Zjazd 5 – Indywidualne kody: ustawienia początkowe, plan duszy, energia odziedziczona: praojców i pramatek, praca w polu informacyjnym,
 • Zjazd 6 – Praca z wahadłem, tablice harmonizacji i praca w polu: kody reinkarnacji,
 • Zjazd 7 – Karma Rodu zapisana w nazwisku i dziedziczona przez pokolenia,
 • Zjazd 8 – Interpretacja nazwy firm, odpowiednie dobieranie nazw, biznesowe daty rozpoczęcia działalności.

II część zakończona Dyplomem Zawodowym Terapeuta o specjalności Numerolog otrzymany przez Centrum Kształcenia Oświatowego

Uwaga: Do wzięcia udziału w drugiej części upoważnione są tylko osoby z Dyplomem Ukończenia Kursu Numerologii Karmicznej według praktyki i dorobku Małgorzaty Brzozy. 

Harmonogram zjazdów II części:

1. Zjazd 1 – praktyczna nauka zawodu Terapeuta o specjalności Numerolog

2. Zjazd 2  (5-cio dniowe) praktyczna nauka zawodu Terapeuta o specjalności Numerolog

Do wzięcia udziału w  kolejnych poziomach upoważnione są tylko osoby, które ukończyły poprzednie części.

Informacje szczegółowe

Kurs Numerologii Karmicznej edycja 2024/2025 trwa 3 semestry. Planowany termin rozpoczęcia kursu to 27.07.2024 r.

Miejsce: II Ośrodek Uczelni Świadomego Terapeuty 38,  ul. Słupecka 30/1, Gdynia

Możliwość noclegu w ośrodku cena za pierwszą noc: 120zł 

Przed każdym zjazdem od środy do piątku są możliwe indywidualne konsultacje numerologiczne z Małgorzatą Brzozą. 

Warunki finansowe

Wpłata wpisowego w kwocie 500 zł i podpisanie umowy daje gwarancję wpisania na listę (wpisowe jest bezzwrotne i stanowi kwotę dodatkową).

Wpłata na konto 87 1050 1764 1000 0090 8075 8734 Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 sp. z o.o. Al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk (w tytule proszę podać nazwę Kursu oraz Imię i Nazwisko).

Zapisz się na kurs Numerologii Karmicznej

WYKŁADOWCA
MAŁGORZATA BRZOZA

Informacje i zapisy:

tel. + 48 519 677 688
e-mail: sekretariat@szkolaterapeutow.pl

Jesteś zainteresowany? Uzupełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie