Kurs zawodowy

Terapeuta Numerologii Karmicznej

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 zaprasza na Kurs Numerologii Karmicznej z możliwością uzyskania dyplomu Terapeuty o specjalności Numerolog.

 

Specjalny kurs, który oferuje aż 3 ścieżki rozwoju!

Możesz wziąć udział w 5 zjazdach i w ten sposób zaliczyć jeden z modułów psychotronicznych. Możesz kontynuować swoją naukę na kolejny 3 spotkaniach i zdobyć dyplom Numerologii Karmicznej lub wziąć udział we wszystkich przygotowanych przez nas zajęciach i pomyślnie ukończyć kurs zawodowy Terapeuty Numerologii Karmicznej.

Naucz się jak w praktyce odczytywać datę urodzenia. W odróżnieniu od kursów online, interakcja w grupie, wspólne medytacje, odczytywanie własnych dat urodzenia, praca z wahadłem, praca w polu informacyjnym i praca z emocjami dają potężną szansę na własny rozwój.

Warsztaty wspierają Samorozwój. Uczą wiedzy, etyki, świadomości słowa i energii. Rozwijają w nas to co w każdym z uczestników jest najlepsze. Ponieważ uczymy się na podstawie  dat urodzenia uczestników, każdy uczeń wyostrza wtedy swój stan zainteresowania, skupienia i zapamiętywania. Personalizacja nauki pozwala osiągną maksymalne przyswajanie jakości. Każdy uczeń otrzymuje zadanie domowe: listę książek właściwych dla siebie do rozwoju, filmów do obejrzenia, inspiracji do samodocenienia i samoakceptacji. Aby skorzystać z wiedzy numerologicznej należy odczuwać potrzebę rozwoju, ciekawość ludzi i pasję do poznawania siebie samego.

 

Kurs Numerologii Karmicznej, poprzez zrozumienie przepływu energii w konstrukcji osobowości, daje narzędzia do zrozumienia bliskich, ich nawyków i potrzeb, talentów i schematów komunikacji. Daje narzędzia do zrozumienia współpracowników. Uczniowie uczą się odczytywania informacji na bazie daty urodzenia, imion i nazwisk na swoich przykładach. Poprzez poznanie, interpretację i rozrysowanie zawartości imion i nazwisk mogą zrozumieć wpływ Liczby Duszy, Liczby Realizacji zewnętrznej i Celów, które każdy z nas posiada.

Znajomość zasad i odpowiedniego doboru imion do posiadanej daty urodzenia i nazwiska, pozwala uczniom nauczyć się jakimi zasadami kieruje się dobry, czysty karmicznie pseudonim wspierający. Uczymy się konstruować pseudonimy wspierające i korzystne podpisy, rozumieć ustawienia karmiczne w trójkątach. Praktyka, daje bezcenne lekcje. Poznajemy karmę osobistą i rodową. Każde spotkanie to wzajemna nauka i rozwój. Podnoszenie własnych wibracji poprzez medytacje i ćwiczenia.

Kurs Numerologii Karmicznej, rozwija świadomość wibracji w nas samych. Na początku z poziomu umysłu, który w praktykowaniu doceniania ludzi, takimi jacy są, łączymy z poziomem emocji i sercem. Nasza grupa warsztatowa to rodzina dusz. Kosmos splata nasze ścieżki dla jakiegoś celu. Spotykamy się dla naszego wyższego dobra, ewoluujemy, rozwijamy się i wznosimy poprzez naukę, medytacje, duchowe ćwiczenia i wędrówki.

Przez ćwiczenia na praktycznych przykładach, które pochodzą od uczestników, uczniowie zdobywają bezcenne doświadczenie. Cały proces szkolenia kształtuje w nas postawę wznoszącej się etyki, zgodnej z prawem naturalnym.

Numerologia jest narzędziem, które startuje z poziomu rozumu i przez zrozumienie inności buduje w nas zdolność do akceptacji siebie i innych takimi jakimi jesteśmy. Numerologia pomaga nam ostudzić umysł, obserwować emocje, otworzyć skrzydła duszy i uleczyć rany serca.

Na taką podróż w głąb siebie zapraszamy wszystkich chętnych.

 

Opis zajęć

Kurs składać się będzie z 2 części:

I część to 8 zjazdów dające dyplom Numerologii Karmicznej.

Terminy:
  • 4-5.02.2023
  • 4-5.03.2023
  • 1-2.04.2023
  • 6-7.05.2023
  • 3-4.06.2023
  • 1-2.07.2023
  • 5-6.08.2023
  • 9-10.09.2023

II część to poziom składający się z 2 zjazdów, którego zakończenie daje dyplom zawodowy Terapeuty o specjalności Numerolog.

Terminy:
  • 28-29.10.2023
  • 11-15.11.2023 (5cio dniowe)

Do wzięcia udziału w  kolejnych poziomach upoważnione są tylko osoby, które ukończyły poprzednie części.

Informacje szczegółowe

Rozpoczęcie kursu: startujemy już niedługo! Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Kurs składa się z 3 poziomów.

Przed każdym zjazdem są możliwe konsultacje indywidualne. 

Warunki finansowe

Zjazdy z I i II części: 1200 zł

Pięciodniowy warsztat: 3500 zł

Trzydniowy zjazd: 2100 zł

Wpłata na konto 87 1050 1559 1000 0092 6764 9995 Klinika OdNowa33 sp. z o.o. Al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk (w tytule proszę podać nazwę Kursu oraz Imię i Nazwisko).

Zapisz się na kurs Numerologii Karmicznej

WYKŁADOWCA
MAŁGORZATA BRZOZA

Informacje i zapisy:

tel. +48 884 710 888
e-mail: sekretariat@szkolaterapeutow.pl