Terapeuta kliniki89

Tomasz Krakowiak

Tomasz Krakowiak

Terapeuta ustawień systemowych I COACH

 

Ukończyły szkolenie z Ustawień Systemowych według Bert Hellingera w Uczelni Świadomego Terapeuty w Gdańsku oraz jest absolwentem Instytutu Pracy z Procesem IPP – Psychologii Pracy z Procesem POP, Coachingu metodą Pracy z Procesem. Kroczy drogą indywidualnego rozwoju, silnie stając za samym sobą i doceniając oraz wspierając siebie.

Bio

 

W pracy terapeutycznej ustawień systemowych łączy wiele technik, które poznał w trakcie własnej ponad 15 letniej drogi rozwoju duchowego.

Poza wiedzą z zakresu ustawień łączy w swojej pracy elementy: Pracy z Procesem wg Arnolda Mindela, techniki Gestalt, zagadnienia pracy z energią oraz coachingu i wieloletniego doświadczenia biznesowego.

W pracy z ludźmi ważny jest dla niego rozwój osobisty w balansie: zgody na siebie, na życie takie, jakie jest oraz przy jednoczesnym rozwiązywaniu życiowych problemów i dążeniu do celu.

Interesuje się ?przepływem energii?, jej transformacji w procesach twórczych, ale i okresami stagnacji w życiu, jako ważnych momentami życia poprzedzających kolejne etapy nieustannego rozwoju.

Głęboko wierzy, że każdy ma swoje unikatowe talenty oraz umiejętności – jest wyjątkowy i niepowtarzalny. A celem każdego życia jest ich odkrycie i wykorzystanie w pełni.

Warsztaty prowadzone przez Tomasza Krakowiaka

Warsztaty dla mężczyzn

Więcej informacji na: www.masztocos.com