Kurs podnoszący umiejętności zawodowe

WuXing psychologiczny

O ile łatwiej byłoby budować relacje międzyludzkie, gdybyśmy lepiej rozumieli uwarunkowania każdego. Znajomość potencjałów i ograniczeń oraz zdeterminowanych przez nie interakcji daje ogromne możliwości w swobodnym poruszaniu się w każdych relacjach.

Naszym celem jest pomoc w rozwijaniu kompetencji zawodowych w obszarze dotyczącym szeroko rozumianej pracy z drugim człowiekiem.

Kurs poświęcony naukom medycyny wschodniej i Ba ZI w kontekście psychologicznym. Jest to potężne źródło zrozumienia jakości i mechanizmów rządzących ciałem, psychiką, emocjami i duchem.

Dla kogo jest ten kurs

• dla terapeuty, trenera, coacha
  • dla lekarzy
  • dla pracodawców, pracowników
  • dla kadry kierowniczej
  • dla pracowników branży HR
  • dla nauczycieli,
  • dla osób szukających dla siebie rozwoju osobisto-duchowego
  • dla pacjentów
  • dla osób wybierających drogę życiową
  • dla osób napotykających w życiu trudności

Zdobędziesz wiedzę o

• Yin i Yang dwa bieguny fundamentalnej dualności
  • Pięciu żywiołach: Wody, Drzewa, Ognia, Ziemi, Metalu
  • 12 konarach
  • cyklu tworzenia i dominacji
  • predyspozycjach zdrowotnych, rodzajach zakłóceń
  • diagnozowaniu korzenia problemu w ciele, umyśle i przestrzeni emocjonalnej
  • Budowie 4 filarów szczęścia
  • Interpretacji osobowej
  • Interpretacji systemowej między ludźmi (m.in. w rodzinie, między pracownikami)
  • specyficznych predyspozycjach komunikacyjnych, kto z kim będzie miał łatwość a kto trudność w porozumieniu się i jak właściwie reagować na opisane trudności
  • powiązaniach między żywiołami a emocjonalnymi stanami diagnozowanych osób
Małgorzata IRI Jakubowska, prowadząca zajęcia Ustawień Systemowych

Nauczysz się

• rozpoznawać możliwości i ukryte talenty oraz jak i kiedy je rozwinąć
  • diagnozować ograniczenia i słabości… i jak sobie z nimi radzić
  • doboru odpowiednich technik do pracy z emocjami, przekonaniami, blokadami wynikających z rozpoznanych predyspozycji diagnozowanej osoby
  • rozpoznawać odpowiednią drogę dla terapii diagnozowanej osoby
  • dobierać odpowiedni sposób komunikowania się dla lepszego porozumienia z pacjentem, klientem czy członkiem rodziny
  • odczytywać informuje kiedy mamy większe szanse na sukcesy, a kiedy mogą się pojawić trudności
  • opisywać charakter relacji osobistych (z partnerem, dziećmi, rodzicami,
    rodzeństwem)
  • odczytywać możliwości finansowe i predyspozycje zawodowe
  • odczytywać kto powinien zostać szefem, a kto najlepiej spełni się jako członek zespołu czy niezależny specjalista
  • odczytywać kto, kiedy, z kim i w jakich warunkach może współpracować, a kto napotka opór lub nieuchronnie wejdzie w konflikt
  • odczytywać informuje o zdolnościach przywódczych, biznesowych, handlowych, naukowych, administracyjnych, językowych, negocjacyjnych, kreacyjnych itp.
  • odczytywać informacje o jakościach osoby analizowanej: czy jest pracowita, wytrwała, wszechstronna; szybko albo wolno się ucząca; czy potrafi ryzykować i podejmować decyzje; czy doprowadza sprawy do końca; czy działa rutynowo czy spontanicznie;

Co więcej

• Każdy ze Studentów będzie prowadzony w indywidualnym procesie pracy w przestrzeniach energii, emocji, umysłu i ducha
  • Przejdzie swój własny proces dogłębnego poznania siebie i swoich jakości, ograniczeń oraz możliwości sposobów na ich pokonania.

mgr Agnieszka Kowalewska

Pedagog Montessori wszystkich poziomów kształcenia, matematyk, terapeuta rodzinny, terapeuta ustawień systemowych, trener świadomej komunikacji, trener zarządzania konfliktem. Założyciel żłobków, przedszkoli i szkoły podstawowej Montessori. Twórca Uczelni Świadomego Terapeuty. W życiu prywatnym mama trójki dzieci w wieku szkolnym i studenckim. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z rodzicami i rodzinami pozwoliło Agnieszce na badania i poznawania istotnych zależności i wpływów komunikacji, systemu rodzinnego, zasobów i potencjałów członków rodziny na funkcjonowanie wszystkich członków rodziny wewnątrz systemu. Wieloletnie prace nad procesami komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej pozwoliło na stworzenie autorskiego programu uzdrawiającej pracy z rodzinami. Wykładowca rozwoju osobistego i komunikacji. W swojej pracy terapeutycznej pracuje zarówno z nastolatkami, osobami dorosłymi ale i całymi rodzinami doprowadzając wraz z nimi do zmiany w funkcjonowaniu na wyższym poziomie świadomości co bezpośrednio się przekłada na ich komfort wspólnego życia.

Terminy:

Aktualnie brak terminów.

Miejsce:

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38
Al. Zwycięstwa 46/1

Zapisz się na kurs WuXing psychologiczny

WYKŁADOWCA
MGR AGNIESZKA KOWALEWSKA