O nas

W Uczelni Świadomego Terapeuty 38 prowadzimy kursy i warsztaty rozwojowe, podczas których krok po kroku, naturalnie wypracujesz swój osobisty rozwój na wszystkich poziomach: Ciała, Duszy i Umysłu.
 
Prowadzący to praktycy znający naturę człowieka, profesjonaliści w swojej dziedzinie uwzględniający potrzebę holistycznego podejścia do pacjenta.
Odnajdź nową, naturalną ścieżkę na naszych warsztatach rozwojowych i żyj w świadomości samego siebie!

Jak kształcimy?

Misją Uczelni jest przygotowanie terapeuty z poziomu Ciało, Umysł, Duch. Studenci otrzymują wiedzę na najwyższym poziomie, dostęp do odpowiednich terapeutów, wykładowców. Potencjałem Uczelni są staże kliniczne.

Z nami zostaniesz kompletnym Terapeutą, który będzie leczył swoich Pacjentów nie tylko na poziomie Ciała, ale także Umysłu oraz Ducha.

Nasza Kadra

W  Uczelni Świadomego Terapeuty 38 – Centrum Kształcenia Ustawicznego nauczają wykładowcy specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii. Zapraszamy wszystkie osoby chcące świadomie wybrać zawód, terapeutów, pracujących w zawodzie, masażystów chcących poszerzyć swoje umiejętności, osoby po maturach i studiach chcące dbać o dalszy samorozwój.

Oferta Uczelni

W Uczelni Świadomego Terapeuty 38 możesz zostać dyplomowanym Refleksoterapeutą, Terapeutą Ajurwedyjskim, Terapeutą Ustawień Systemowych oraz Terapeutą Numerologiem.
Na Warsztatach, które prowadzimy, poznasz samego siebie, od początku – krok po kroku – w Twoim tempie.