Drogi Rodzicu,
zapraszamy Cię w niezwykłą podróż po Rodzicielstwie. Podczas Kursu Świadomego Rodzica poznasz siebie w tej roli na wszystkich poziomach swojego życia. Dotkniemy to co widać i zajrzymy do tego czego nie widać, ale często najmocniej determinuje nasze rodzinne relacje.
Świat emocjonalny Twój i Twojego dziecka to potężna siła budująca lub niszcząca relacje w rodzinie. Wspólnie rozpoznamy ten świat i nauczymy Cię, jak się w nim bezpiecznie poruszać.

Dziecko jest skarbem, które prowadzimy ścieżką do świata dorosłości. Jako rodzicom, zależy nam, by nasze dorosłe dzieci były w nim bezpieczne, szczęśliwe, zdrowe i zaradne. Nie jesteś w stanie nie popełniać na tej drodze błędów, ale możesz uniknąć tych kardynalnych, a z pozostałymi będziesz potrafił się zmierzyć i zniwelować ich negatywny wpływ. Będziesz mógł świadomie tworzyć swojemu dziecku takie środowisko, by wzrastało w zaufaniu do siebie, w poczuciu własnej wartości, szacunku i miłości. I z tymi wartościami weszło w swoje dorosłe życie.

EMOCJE. Jako rodzice możemy realnie pomóc dziecku i odciążyć je z konieczności powielania schematów rodowych. Warto jednak wiedzieć JAK to robić w ferworze codzienności. Zacznijmy od zrozumienia dziecięcych emocji i wsparcia pociechy radzeniu sobie z nimi. Zapraszamy do odsłuchania zapisu webinaru z dnia 9.02.2023r.
Mgr Agnieszka Kowalewska i mgr Małgorzata IRI Jakubowska