Jak możemy sobie poprawić energetykę firmy poprzez ustawienie odpowiedniej nazwy i dobrej daty rozpoczęcia działalności. Czemu wybieramy datę do nazwy firmy i dla osobistej Numerologicznej Drogi Życia właściciela adekwatnie do szczegółów jego planu wcielenia.

Zrozumienie siebie samego i naszych bliskich, ich rodzaju wrażliwości i zakodowanych doświadczeń, radości i traum pozwala na zmianę perspektywy i ułatwia akceptację. Z jakich danych odczytasz wachlarz talentów, potencjałów, możliwości i predyspozycji?
Numerologia to jedna z najstarszych nauk zajmujących się znaczeniem i interpretowaniem liczb. Cyfry mają wpływ na nas i otaczający nas świat. Definiują nasze życie i drogę do szczęścia. Numerologia pozwala poznać własne „ja”. Wystarczy wyliczyć swój osobisty numer, aby dowiedzieć się więcej na temat osobowości, charakteru, a nawet – losu.

Podczas webinaru Małgosia Brzoza opowie o możliwościach wzmocnienia firmy z perspektywy numerologicznej, o kursie Terapeuta numerologii karmicznej i zastosowaniu numerologii karmicznej w formie terapii.