Ciało jest jak mapa, jeśli umiemy na nią odpowiednio spojrzeć, wiele możemy z niej odczytać np. kiedy ciało znajduje się w stanie równowagi yin i yang, wówczas czujemy się pełni energii, żywi i zdrowi.
Jednak gdy przepływ energii jest zakłócony i nie zostanie zrównoważony, zakłócenie objawi się w ciele jako choroba. Jeżeli w ciele zachodzi dysharmonia- emocje, pragnienia, kompleksy odciskają piętno w naszym sposobie bycia, podejścia do życia..
By móc zachować dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne należy zadbać o sen, wypoczynek, dobre odżywianie się i aktywność fizyczną.

W eliminacji blokad w ciele, które powodują rozchwianie emocjonalne, wspomagają nas odprężające zabiegi refleksologiczne.

Spotkanie poprowadziły główne Wykładowczynie kierunku Terapeuta Refleksolog: mgr Agnieszka Kowalewska i mgr Mirosława Orzech

Kurs zawodowy Terapeuta Refleksolog
Więcej o kursie dowiesz się tutaj: https://szkolaterapeutow.pl/terapeuta-refleksolog/
Kontakt i zapytania w sprawie kursu: sekretariat@szkolaterapeutow.pl