Według Wikipedii, jasnowidzenie to zdolność do postrzegania osób i zjawisk w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłów. Jednak percypowanie zmysłowe przy jasnorozpoznawaniu czy jasnoodczuwaniu jest bardzo przydatne, w szczególności dla osób, które pracują w terapiach.

Czy każdy może nauczyć się jasnowidzenia, jasnowiedzenia i jasnoodczuwania?

Tak. Trzeba mieć jedynie trochę wolnej woli i podjąć w sobie decyzję. Decyzja jest stanem duchowym, który się ukonstytuowuje przez mniej więcej 21 dni. Natomiast wybory są stanami energetycznymi. Poprzez codzienną praktykę oraz uważność można się uczyć jasnowidzenia, jasnowiedzenia i jasnoodczuwania.

Często jasnowidzenie jest postrzegane jako dar, coś, z czym człowiek musi się urodzić. Postrzeganie ponadzmysłowe jest to wyjątkowa zdolność, którą posiada każdy człowiek. Jednak żeby móc z niej korzystać, należy odpowiednio ją wypracować. Niekiedy są to lata pracy i praktyki.

Jasnowidzenie nierzadko kojarzone jest z przewidywaniem przyszłości, tworzeniem przepowiedni czy odnajdywaniem zaginionych osób. W praktyce wygląda to tak, że z różnych poziomów, można ściągać różne informacje. Każda osoba musi przejść odpowiedni dla niej proces, ponieważ każdy ma inne zdolności postrzegania i inne predyspozycje.

Biblioteka Wiedzy

Jest to miejsce, w którym można zobaczyć swoje życie. Tam pojawiają się istoty, które z nami współpracują i nam pomagają. Na zadane pytania możemy otrzymać odpowiedź dotyczącą naszej przyszłości w konkretnej sytuacji. Jest to piękna podróż w głąb siebie, w głąb naszego serca, tam gdzie następuje pierwszy proces oczyszczania.

Jak otoczenie zewnętrzne wpływa na nas?

Wpływy zewnętrzne mogą mieć ogromny wpływ na nasze czyny i myśli. Należy co jakiś czas zastanowić się, które rzeczy są ?nasze?, a które innych osób. Nasze wnętrze jest bardzo ważne. To, jak my się mamy ze sobą, wpływa jak ściągamy i postrzegamy informacje z zewnątrz.

Samodzielna praktyka

Żeby zmienić coś w swoim życiu, należy zacząć od podstaw. Najważniejsza jest decyzja. Aby zmienić dotychczasowe nawyki i przyzwyczajenia, warto rozpocząć swój dzień od spaceru, żeby pobyć ze sobą. Podczas nauki jasnowidzenia należy stwarzać przestrzenie do bycia samemu. Praca nad uważnością, rozpoznawanie rzeczy dookoła, zwracanie uwagi na myśli i słowa jest dobrym początkiem do odkrycia siebie na nowo.

Kurs jasnowidzenia – online czy na żywo?

Niestety, niektórych rzeczy nie da się podać przez internet. Przy jasnowidzeniu, jasnowiedzeniu czy ustawieniach systemowych potrzebny jest odpowiedni stan odczuwania. Praca w grupie na żywo ma ogromną moc. Na sali jest wypracowana przestrzeń, dzięki której łatwiej jest się odnaleźć i odczuć to, co jest potrzebne. W innej przestrzeni, pracę mogą zaburzyć wpływy zewnętrzne – ludzkie czyny, słowa, emocje. To wszystko może zakłócić swobodny dostęp do informacji odgórnych.

 

Tekst został napisany na podstawie webinaru ?Psychotronika. Odkryj tajniki jasnowidzenia, jasnowiedzenia i jasnoodczuwania.?, który odbył się 18.10.2022 r. i został poprowadzony przez Agnieszkę Kowalewską oraz Adama Muzykę.

Zapraszamy do odtworzenia pełnego nagrania, w którym dowiedziesz się jak Adam Muzyka odkrył swoje zdolności. Poznasz również szczegóły na temat Kursu Terapeuty Psychotronicznego. Pojawią się także polecenia książek wartych przeczytania. Zapraszamy do obejrzenia webinaru!

Pełne nagranie webinaru możesz obejrzeć tutaj:

Jeżeli zaciekawił Cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej, koniecznie weź udział w kursie zawodowym Terapeuta Psychotroniczny!