Webinar szkoły terapeutów ustawienia systemowe

Astrologia daje nam wytchnienie i tak potrzebny dystans, dzięki któremu mamy możliwość spojrzenia na życie z innej perspektywy ? kosmicznej. Dzięki astrologii możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dla większości ludzi astrologią kojarzy się tylko ze znakami zodiaku, jednak jej zakres jest o wiele szerszy. Nie oznacza to jednak, że znajomość charakterystyki danego znaku zodiaku jest zbędna. Co więcej, pomoże Ci ona zrozumieć siebie, ale również drugą osobę. Warto jednak poniższe opisy potraktować z przymrużeniem oka. Realny obraz danej osoby z perspektywy kosmicznej jest możliwy dopiero po wykonaniu dokładnego kosmogramu. Dajemy Ci możliwość poznania siebie podczas indywidualnych konsultacji astrologicznych.

Niemniej jednak zapraszamy do poznania krótkich ciekawostek na temat dwunastu znaków zodiaku:

Strzelec
22 listopada ? 21 grudnia
Postrzega się Ciebie jako osobę towarzyską, energiczną  i otwartą zarówno na nowych ludzi, jak i na robienie nowych rzeczy. Uwielbiasz podróżować i być w ciągłym ruchu.

Koziorożec
22 grudnia ? 19 stycznia
Jesteś osobą pracowitą, niezawodną i lojalną. Bywasz niezwykle poważna, a w życiu najbardziej doceniasz stabilność i trwałość.

Wodnik
20 stycznia ? 18 lutego
Określa się Ciebie mianem osoby kreatywnej, postępowej i otwartej. Lubisz rzeczy nietuzinkowe i wyjątkowych ludzi. Stawiasz na ciągły rozwój. Czasami wydajesz się kapryśna.

Ryby
19 lutego ? 20 marca
Jesteś współczująca, romantyczna wrażliwa. Zamiłowanie odnajdujesz w sztuce i muzyce. Doceniasz lojalność, wsparcie i umiejętność dzielenia się głębokimi emocjami.

Baran
21 marca ? 19 kwietnia
Postrzega się Ciebie jako osobę niezależną i odważną. Jesteś naturalnym liderem, momentami bywasz niecierpliwa. Lubisz aktywny styl życia i ryzyko.

Byk 
20 kwietnia ? 20 maja
Niezawodna i praktyczna. Jesteś niezwykle lojalna i cierpliwa, bywa jednak uparta. Nie lubisz zmian ani dramatów.

Bliźnięta
21 maja ? 20 czerwca
Jesteś dowcipna i inteligentna. Lubisz być w otoczeniu ludzi i charakteryzujesz się niespokojną aurą. Doceniasz otwartą komunikację.

Rak
21 czerwca ? 22 lipca
Określa się Ciebie mianem osoby wrażliwej i emocjonalnej. Jesteś współczująca dla innych, lojalna i wspierająca. Posiadasz silną intuicję zarówno w kwestii ludzi, jak i sytuacji.

Lew
23 lipca ? 22 sierpnia
Urodzony lider. Lubisz prezentować swoją wielką osobowości. Jesteś niezwykle kreatywna, pełna pasji i serdeczności do otaczającego Cię świata.

Panna
23 sierpnia ? 22 września
Perfekcjonistka z analitycznym umysłem. Charakteryzujesz się praktycznym podejściem do życia i krytyczną naturą. Doceniasz stabilność w życiu.

Waga
23 września ? 22 października
Jesteś dyplomatyczna i sprawiedliwa. Unikasz konfliktów, a w życiu najbardziej doceniasz równowagę. Bywasz dość niezdecydowana.

Skorpion
23 października ? 21 listopada
Posiadasz silną wolę i często posługujesz się manipulacją. Jesteś niezwykle namiętna i przebiegła. Lubisz żyć intensywnie.

Jeżeli zaciekawił Cię ten temat koniecznie umów się na indywidualne konsultacje numerologiczne. Zbliża się koniec roku, więc nie ma lepszego momentu na wykonanie rocznej prognozy. Sprawdź co szykuje dla Ciebie rok 2023! Kliknij TUTAJ.