Webinar szkoły terapeutów ustawienia systemowe

ADAM MUZYKA i MAŁGORZATA IRI JAKUBOWSKA

WIECZÓR AUTORSKI

Książka „Uzdrawianie duchowe w Polu Rodowymi Reinkarnacyjnym”

„A co jeśli… istnieje Przestrzeń, która stanowi Twoją Matrycę Życia i Śmierci? Przestrzeń, którą wypełnia Pole wypełnione informacjami i pamięcią zdarzeń zapisanymi w określonej strukturze? Struktura Matrycy zawiera wzorce sposobu myślenia, reakcji emocjonalnych, nastawienia do siebie i świata. Pamięta schematy relacji, które odtwarzasz w interakcjach z innymi ludźmi w rodzinie, z partnerem, współpracownikami w miejscu pracy, wspólnikami w firmie itd. Przechowuje informacje i zasoby odzwierciedlające mądrość płynącą z Twoich doświadczeń, wnioski z lekcji życiowych, potrzebne nam umiejętności, zdolności i talenty.”

Tylko z książki dowiesz się, że:

„Matryca Życia i Śmierci odzwierciedla nasz poziom świadomości, dojrzałości i integracji na dany moment. Choć na jej początkowy kształt i zawartość nie mieliśmy wpływu, to jednak na to jak dziś wygląda i co przechowuje po kilkudziesięciu latach naszego życia – już tak. Jej obecny wygląd odzwierciedla nasze: myśli, słowa, emocje, działania i sposób, w jaki stawiamy się w sytuacjach życiowych”.

Do zaprezentowania mamy również unikatowe KARTY „Karty Rodowe uzdrawiania duchowego” MADARY AM.

Pakiet zawiera:

 • 79 kart do pracy w polu Rodowym i Reinkarnacyjnym
 • 79 kart do odczytów w pracy własnej, oczyszczania i uzdrawiania energii w głównych przestrzeniach życiowych:
 • kontakt ze sobą i wewnętrzna integracja JA
 • zdrowie fizyczne i emocjonalne
 • ochrona fizyczna i energetyczna
 • relacje partnerskie i seksualność
 • relacje rodzinne
 • energia pieniędzy, praca, potencjały zawodowe i finansowe
 • religijność i duchowość
 • oraz 12 kart CZYSTYCH do oznaczania według indywidualnych potrzeb.

Korzystaj z kart podczas:

 • pracy własnej w przestrzeni osobistej, rodowej i reinkarnacyjnej
 • medytacji
 • podejmowania decyzji i dokonywania wyborów
 • dokonywania odczytów i weryfikacji zgodności
 • oczyszczania i uzdrawiania przestrzeni życiowych
 • …i według swojego uznania.

A jeśli już pracujesz z ludźmi to karty sprawdzą się przy:

 • prowadzeniu sesji indywidualnych
 • prowadzeniu prac archetypowych wprowadzających do warsztatu
 • praktykowaniu kompetencji jasnowidzenia 5xAM lub praktycznej nauki zawodu podczas kursu Terapeuta Ustawień Systemowych w Jasnowidzeniu, Terapeuta Holistyczny
 • innych rodzajach terapii i pracy z klientem – wzbogacą i urozmaicą dotychczasowe metody pracy (np. w pracy coacha, psychoterapeuty, psychologa).

Autorzy to terapeuci z wieloletnią praktyką:

Adam Muzyka

Terapeuta Ustawień Systemowych, Naturopata, Mistrz Bioenergoterapii, Instruktor Pedagogiczny Praktycznej Nauki Zawodu, Wykładowca, Współzałożyciel Uczelni Świadomego Terapeuty 38 Oraz Kliniki 89, Właściciel Madary AM.

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

Intuicyjny Rozwój poprzez Integrację JA, Wykładowczyni na Uczelnia Świadomego Terapeuty 38,Terapeutka Kliniki 89, Terapeutka Ustawień Systemowych AM, Bioenergoterapeutka, Instruktorka Pedagogiczna Praktycznej Nauki Zawodu

Wieczór autorski odbędzie się:

W dniu:

10.10.2023 godzina 18.00

I miejscu:

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 i Klinika 89

al. Zwycięstwa 46/1 80-210 Gdańsk

tel. 519-677-688
sekretariat@szkolaterapeutow.pl

Przygotujcie się na dawkę wiedzy i emocji, które mogą zmienić wasze życie. Postrzeganie świata, siebie samego i interakcji z innymi. To pozycje „must have” w każdej domowej i terapeutycznej biblioteczce. Pomaga żyć szczęśliwie i zdrowo!

Ilość miejsc na sali ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

KONIECZNE POTWIERDZENIE PRZYBYCIA

Osoby, które chciałby uczestniczyć w wydarzeniu on-line, zapraszamy do rezerwacji miejsca i uczestnictwa w wydarzeniu pod adresem: https://tiny.pl/c5p9s