Numerologia może pomóc w wielu aspektach życia. Potrafi dać nam odpowiedź na pytanie odnośnie związku, przeprowadzki, a nawet zdrowia. Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się, kiedy warto sięgnąć po numerologię.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowymi pytaniami, na które odpowiada nam numerologia są: Kim jestem? Jakie mam talenty, jakie są moje potrzeby? Czyli głównie sięgamy po numerologię, jeżeli chcemy poznać siebie, poznać swoje potencjały, swoją przyszłość bądź historię oraz to – co nam pomaga a co ciąży.

Pierwsze pytanie na jakie odpowiada numerologia to konstrukcja osobowości. Człowiek jest ukształtowaną energią, która pochodzi z 3 wzorców:

  • pamięci duszy,
  • biblioteki rodowej, czyli dna, to co dziedziczymy po przodkach, pamięć wydarzeń poprzednich pokoleń,
  • naszych emocji od początku pierwszego oddechu.

Do wymienionych trzech systemów pamięci dochodzi nasza osobista kreacja. Te wszystkie wymienione aspekty można wyczytać z daty urodzenia.

Ważne! W wyliczeniu swojej cyfry, o którym możesz przeczytać w naszym artykule: Numerologia ? jaką jesteś cyfrą i co to o Tobie mówi? najważniejsze są składowe. Jedynka nie jest równa jedynce – zależy czy wyszła ona z 10, czy z 19. 

Numerologia a relacje

Numerologia, jeżeli sią ją uprawia z etyką i głębią, pozwala zrozumieć osobowość człowieka, a dzięki temu zrozumieć różnice pomiędzy:

  • mną i partnerem,
  • mną a rodzicami,
  • mną a rodzeństwem,
  • mną a dziećmi,
  • mną a szefem,
  • mną a koleżanką.

Pod numerologiczną lupę można wziąć każdą relację. Dzięki przyglądaniu się podwibracją uzyskujemy ogrom informacji, co daje nam lepsze rozumienie różnic indywidualnych.

Numerologia a związek

Warto wybrać się ze swoim partnerem/partnerką na konsultację neurologiczną i sprawdzić związkową kompatybilność. Warto ją jednak potraktować jako ciekawostkę. Zdarza się jednak, że osoby kompatybilne mają staż 30 lat. Co więcej, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że niektóre związki są na romans, inne są na dożycie poprzedniego życia i bardzo dobrze rozwijają się dopiero po dłuższej relacji. Czasami najpierw musi być przyjaźń, a miłość dopiero przychodzi potem.

 

Numerologia a przeprowadzka

Niektórzy już przy urodzeniu mają od góry nastawioną przyszłość na emigrację, a wyjazdy dla nich są bardzo korzystne. Numerologia odpowiada na pytanie kiedy wyjechać (dokładne daty od do) w skali lat. Czy powinniśmy wyjechać w danym okresie życia, np. w trakcie studiów. Natomiast na pytanie gdzie wyjechać, należy odpowiedzi szukać w astrologii. I jednej i drugiej umiejętności nauczysz się na naszym kursie Terapeuty Psychotronicznego

 

Numerologia a zdrowie

Istnieje grupa ludzi narażona na urazy kości, na różnego rodzaju dolegliwości stawowe, są też osoby o wrażliwym kręgosłupie. Dzięki numerologii sprawdzić możemy, czy jesteśmy w którejś z tych grup i szybciej poszukać pomocy u specjalisty – teraputy. Numerologia może odpowiedzieć na pytanie, jakie są kody regeneracji organizmu – na podstawie daty urodzenia można precyzyjnie określić system odzyskiwania energii, np. ogień, świętowanie danej okazji, bycie w grupie. Wszystko zależne jest od jednostki.

Tekst został napisany na podstawie webinaru ?Psychotronika. Jak numerologia może pomóc w życiu codziennym??, który odbył się 12.10.2022 r. i został poprowadzony przez Agnieszkę Kowalewską oraz Małgorzatę Brzozę.

Zapraszamy do odtworzenia pełnego nagrania, w którym nasz Wykładowca Szkoły Terapeutów ? Małgorzata Brzoza, opowiada szczegółowo o tym, jak numerologia wpływa na:

 • związek,
 • pracę,
 • zdrowie.

Pełne nagranie webinaru możesz obejrzeć tutaj:

Jeżeli zaciekawił Cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej, koniecznie weź udział w kursie zawodowym Terapeuta Psychotroniczny!