Wykładowcy Uczelni Świadomego Terapeuty 38

Agnieszka Kowalewska

mgr Agnieszka Kowalewska

WSPÓŁTwórca UCZELNI ŚWIADOMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89, CEO

Wszechstronna, wielowymiarowa, łącząca różne aspekty życia, by zbudować mentalny świat wspierający spokój i równowagę w relacji z samym sobą jak i z innymi ludźmi. Wspiera rodziny w budowaniu zdrowych relacji opartych na prawdzie i miłości.

Bio

Terapeuta mentalny, logoterapeuta, wieloletni praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalista w zarządzaniu konfliktem, matematyk, pedagog, trener komunikacji i filozofii Montessori, nauczyciel alternatywnej pedagogiki Montessori, założyciel pierwszych placówek przedszkolnych i szkolnych Montessori w Szczecinie.

Trener logodydaktyki – nauki wspierającej rozwój człowieka opartej na odnajdywaniu sensu i misji życia. Pracuje z pacjentami nad zmianą szkodliwych paradygmatów w życiu i myśleniu budując wiarę w siebie w oparciu o wolność i poczucie własnej wartości, proaktywności i spójności wewnętrznej.

W swojej pracy z pacjentami łączy dwa aspekty. Ich rozwój osobisty z transformowaniem relacji oraz systemów rodzinnych w celu osiągnięcia większej równowagi, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Uczy stawiania granic, umiejętności patrzenia z dystansem na trudne sprawy, radzenia sobie z emocjami takimi jak lęk, złość czy smutek. Wspiera rozwój umiejętności komunikacyjnych i rozumienie różnic mentalnych między ludźmi.

Ma naturalny dar odkrywania i rozwijania w pacjentach ich wewnętrznych potencjałów, które stanowią dla nich mocną bazę i wsparcie w procesach zmiany.

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38

Agnieszka Kowalewska zaprasza w podróż po Uczelni Świadomego Terapeuty 38