Wykładowcy Uczelni Świadomego Terapeuty 38

Agnieszka Kowalewska

mgr Agnieszka Kowalewska

wykładowca, WSPÓŁTwórca UCZELNI ŚWIADOMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89, CEO

Jestem terapeutą mentalnym, logoterapeutą, z wieloletnim doświadczeniem jako praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalizuję się w zarządzaniu konfliktem, jestem też matematykiem, pedagogiem, trenerem komunikacji i filozofii Montessori, nauczycielem alternatywnej pedagogiki Montessori. Założyłam pierwsze placówki przedszkolne i szkolne Montessori w Szczecinie.

Bio

Jestem także trenerem logodydaktyki – nauki wspierającej rozwój człowieka, opartej na odnajdywaniu sensu i misji życia. Pracuję z pacjentami nad zmianą szkodliwych paradygmatów w życiu i myśleniu, budując wiarę w siebie w oparciu o wolność i poczucie własnej wartości, proaktywność i spójność wewnętrzną. W mojej pracy z pacjentami łączę dwa aspekty: ich rozwój osobisty z transformowaniem relacji oraz systemów rodzinnych w celu osiągnięcia większej równowagi, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Uczę stawiania granic, umiejętności patrzenia z dystansem na trudne sprawy oraz radzenia sobie z emocjami takimi jak lęk, złość czy smutek. Wspieram rozwój umiejętności komunikacyjnych i rozumienie różnic mentalnych między ludźmi. Posiadam naturalny dar odkrywania i rozwijania w pacjentach ich wewnętrznych potencjałów, które stanowią dla nich mocną bazę i wsparcie w procesach zmiany.

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38

Agnieszka Kowalewska zaprasza w podróż po Uczelni Świadomego Terapeuty 38