Kurs rozwoju kompetencji zawodowych

JASNOWIDZENIE 5xAM

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 zaprasza na 3 edycję  kursu rozwoju kompetencji zawodowych „JASNOWIDZENIE 5xAM”.

Wraz z Uczelnią Świadomego Terapeuty 38 zapraszam na kurs podnoszący umiejętności zawodowe i podnoszące poziom świadomości: „Jasnowidzenie” 5xAM

Jasnowidzenie to zdolność umożliwiająca postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłów fizycznych. Jasnowidzeniem jest to wgląd w sytuację, dostęp do wewnętrznej intuicji (podpowiedzi), dostęp do innych przestrzeni i istot wspierających nasze działania.
To dar ale i umiejętność, którą ma w sobie każdy człowiek. Jednak różnimy się świadomością swoich możliwości, umiejętnością posługiwania się czy dostępnością do Przestrzeni Informacji.

5xAM to pięć form jasnowidzenia, z jakimi będziesz mógł spotkać się podczas Kursu:

• Jasnowiedzenie
  • Jasnowidzenie
  • Jasnosłyszenie
  • Jasnoodczuwanie
  • Jasnorozpoznanie

Podczas Kursu będziemy się uczyć od podstaw kontaktu i rozpoznania swoich predyspozycji jasnowidzenia oraz pracować nad jakością przepustowości swojego kanału energetyczno-duchowego.

Poruszane aspekty podczas kursu:

• Wglądy i rodzaj jasnowidzenia.
  • Medytacja vs Modlitwa (wchodzenie w Przestrzenie).
  • Rodzaje energii (energia jedyna/ energia przeciwna).
  • Zarządzanie własną energią (czakry, intencja, myśl, słowo, emocja).
  • Punkt skupienia uwagi ? stan, w którym pojawiają się wglądy i podpowiedzi.
  • Otwieranie i zamykanie przestrzeni energetyczno-duchowych.
  • BHP i zasady poruszania się w Przestrzeniach Energii i Ducha.
  • Panowanie nad swoimi przestrzeniami.
  • Wypracowanie dobrej jakości we własnych kanałach przepustowości energetyczno-duchowej.
  • Diagnostyka  i narzędzia do pracy własnej.
  • Węzły energetyczne.
  • Praca w przestrzeni Duszy i Świątyni Serca – osobisty proces oczyszczania.
  • Praca ze snami.

Każdy ze Studentów będzie prowadzony w indywidualnym procesie pracy w przestrzeniach Energii. Prace będą odnosiły się do osobistych przestrzeni życiowych, na przykład: doenergetyzowanie firmy, jakość związków partnerskich lub biznesowych, przepływ energii (wymiana) wyrażona m.in. pieniądzem, osobista jakość serca i zdolność do kochania i bycia kochanym.

UZDRAWIANIE poprzez ŚWIADOMOŚĆ

Świadoma Jaźń = Świadomy Umysł

Rozpoczęcie trzeciej edycji:

1-2.06.2024

Miejsce:

Uczelnia Świadomego Terapeuty 38,

al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk

Wpisowe 500 zł jako bezzwrotna opłata administracyjna wprowadzająca na listę uczestników oraz opłaty za każdy zjazd: 1700 zł / jeden zjazd w ramach Kursu/ płatność gotówką na zjeździe lub przelewem.

Wpłata wpisowego na konto 87 1050 1764 1000 0090 8075 8734 Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 sp. z o.o. Al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk (w tytule proszę podać nazwę Kursu oraz Imię i Nazwisko).

Zadbaj o wygodny strój zapewniający swobodę ruchu.
Pamiętaj o obuwiu zmiennym lub ciepłych skarpetkach na salę.
Zapewniamy kawę, herbatę, napoje, owoce, słodkie przekąski i miłą atmosferę.
Wyżywienie we własnym zakresie.
W ciągu dnia przewidziana jest przerwa na obiad ok. 1-1,5 godziny.

Zapisz się na kurs rozwoju kompetencji zawodowych – JASNOWIDZENIE 5xAM

WYKŁADOWCA