nasza kadra

Wykładowcy Szkoły Terapeutów

Wykładowcy Szkoły

Kim są nasi wykładowcy?

W Szkole Terapeutów możesz zostać dyplomowanym Terapuetą Psychotronicznym, Refleksoterapeutą, Terapeutą Ajurwedyjskim, Terapeutą Ustawień Systemowych oraz Terapeutą Numerologiem. Prowadzący to praktycy znający naturę człowieka, profesjonaliści w swojej dziedzinie uwzględniający potrzebę holistycznego podejścia do pacjenta oraz specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.

Wśród naszych wykładowców spotkasz m.in.: Małgorzatę Brzozę, mgr Małgorzatę IRI Jakubowską, mgr Agnieszkę Kowalewską, Adama Muzykę, dr Tomasza Szczepanka.

Wykładowcy szkoły

Poznaj nasz zespół

mgr Agnieszka Kowalewska

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADOMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89

Terapeutka mentalna, logoterapeutka, mentorka w sprawach rodzinnych, specjalistka w zarządzaniu konfliktem. Wspiera rozwój umiejętności komunikacyjnych i rozumienie różnic mentalnych między ludźmi.

Adam Muzyka

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADOMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89, WŁAŚCICIEL MADARY AM

Terapeuta Ustawień Systemowych, Naturopata, Mistrz Bioenergoterapii, Instruktor Pedagogiczny Praktycznej Nauki Zawodu. Patrzy na człowieka i harmonizuje jego życie przez pryzmat całej jego Istoty.

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

TERAPEUTA USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH, BIOENERGOTERAPEUTA

W swej pracy łączy Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów terapii opartych na uważności i współczuciu.

Małgorzata Brzoza

NUMEROLOG

Od lat prowadzi kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Specjalizuje się w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich wcieleń.

Renata Michalik

MISTRZ BIOENERGOTERAPEUTA

Instruktor Uzdrawiania Pranicznego, Instruktor pedagogiczny nauki zawodu.
Wieloletni praktyk, który posiada ogrom zdolności i kwalifikacji. Ukończyła Szkołę amerykańsko-filipińską Pranic Energy Healing na trzech poziomach.