nasza kadra

Wykładowcy Szkoły Terapeutów

Wykładowcy Szkoły

Kim są nasi wykładowcy?

W Szkole Terapeutów możesz zostać dyplomowanym Terapuetą Psychotronicznym, Refleksoterapeutą, Terapeutą Ustawień Systemowych oraz Terapeutą Numerologiem. Prowadzący to praktycy znający naturę człowieka, profesjonaliści w swojej dziedzinie uwzględniający potrzebę holistycznego podejścia do pacjenta oraz specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.

Wśród naszych wykładowców spotkasz m.in.: Małgorzatę Brzozę, mgr Małgorzatę IRI Jakubowską, mgr Agnieszkę Kowalewską, Adama Muzyka.

Wykładowcy szkoły

Poznaj nasz zespół

mgr Agnieszka Kowalewska

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADOMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89, WYKŁADOWCA

Jestem terapeutą mentalnym, logoterapeutą, z wieloletnim doświadczeniem jako praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalizuję się w zarządzaniu konfliktem, jestem też matematykiem, pedagogiem, trenerem komunikacji i filozofii Montessori.

Adam Muzyka

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADOMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89, WŁAŚCICIEL MADARY AM, WYKŁADOWCA

Jestem mistrzem bioenergoterapii, mam w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie i praktykę. Prowadzę warsztaty i sesje indywidualne metodą Ustawień Systemowych, poszerzone o pracę z energią człowieka i czytaniem informacji płynących z przestrzeni Duchowych.

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

TERAPEUTA USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH, BIOENERGOTERAPEUTA, WYKŁADOWCA

Ustawienia Systemowe pomagają mi dostrzec i zmienić schematy, przekonania lub wzorce rodzinne, którymi podświadomie kieruję się w moich życiowych wyborach, a które mają swoje źródło w Systemie Rodowym.

Małgorzata Brzoza

NUMEROLOG, WYKŁADOWCA

Od 1997 roku prowadzę liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Organizuję kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, oparte na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawiam numerologię humanistyczną.

Renata Michalik

MISTRZ BIOENERGOTERAPEUTA, WYKŁADOWCA

Jestem wieloletnim praktykiem posiadającym szerokie, różnorakie zdolności i kwalifikacje. Ukończyłam szkołę amerykańsko-filipińską Pranic Energy Healing na trzech poziomach: Podstawowym, zaawansowanym (uzdrawianie energią kolorów) i ostatnim, tj. psychoterapię praniczną.

Remigiusz Senska

MIĘDZYNARODOWY KONSULTANT FENG SHUI, WYKŁADOWCA

Specjalizuję się w praktycznych, indywidualnych zastosowaniach Szkoły Kompasu statycznej i Szkoły Wędrujących Gwiazd. Doradzam w tworzeniu harmonii, miłości i dobrobytu w domach, wykorzystując nowoczesne metody aranżacji wnętrz.