Kursy zawodowe

Oferta Szkoły Terapeutów

Terapeuta Psychotroniczny

To kierunek o nowatorskim podejściu do wykorzystania wiedzy psychotronicznej w pracy terapeutycznej. Łączy w sobie aspekty wiedzy z zakresu numerologii, astrologii, jasnowidzenia i jasnowiedzenia z pracą terapeuty o holistycznym podejściu do człowieka.

Kierunek Terapeuta psychotroniczny jest wyjątkowy. Będziesz mógł po nim wykonywać aż trzy zawody: numerolog, astrolog i terapeuta psychotroniczny. Wiedza ubogacona nauką jasnowidzenia i jasnowiedzenia, w której uczyć się będziesz wglądów, pomoże Ci pełniej zaglądać w przestrzenie i skuteczniej pomagać w pracy terapeutycznej.

Terapeuta Ustawień Systemowych Rodowych i Reinkarnacyjnych w Jasnowidzeniu

Ustawienia Systemowe to praca w Polu rodowym i osobistym które są poszerzeniem metody Berta Hellingera. Bez zmiany zapisów pamięci Pola pozostają w nim ślady choroby lub problemu. Wtedy pomimo leczenia czy terapii choroba lub problem powracają. Jako Terapeuta Ustawień Systemowych nauczysz się układać energetykę w przestrzeniach życiowych człowieka, zmieniać zapisy w pamięci Pola osobistego i rodzinnego.

Będziesz budował siebie jako Terapeutę poprzez zrozumienie i poznanie teorii, ale przede wszystkim poprzez doświadczanie i pracę nad sobą w trybie warsztatowym. Wreszcie swoje umiejętności będziesz rozwijał praktycznie, prowadząc samodzielnie prace pod okiem i superwizją Prowadzących.

Terapeuta Numerologii Karmicznej

Kurs Numerologii Karmicznej uczy jak w praktyce odczytywać datę urodzenia. W odróżnieniu od kursów online, interakcja w grupie, wspólne medytacje, odczytywanie własnych dat urodzenia, praca z wahadłem, praca w polu informacyjnym i praca z emocjami dają potężną szansę na własny rozwój. Warsztaty wspierają Samorozwój. Uczą wiedzy, etyki, świadomości słowa i energii. Rozwijają w nas to co w każdym z uczestników jest najlepsze. Ponieważ uczymy się na podstawie dat urodzenia uczestników, każdy uczeń wyostrza wtedy swój stan zainteresowania, skupienia i zapamiętywania.

Terapeuta Refleksolog

Terapeuta Refleksolog to kierunek wyjątkowy, jedyny taki w Polsce. Łączy w sobie aspekty pracy refleksologa z pracą terapeuty o holistycznym podejściu do człowieka.

Wyjątkowość metody naszego kształcenia polega na empirycznym podejściu do nauki. Wszystko powinno być osadzone w doświadczaniu ? wówczas uczymy się, jak być blisko człowieka, jak być blisko siebie. Uczymy metody kontemplacyjnej, różnicującej, zgłębiającej wielowymiarowo drugiego człowieka.

Wiemy, że do tego, by stać się dobrym terapeutą refleksologiem, potrzebny jest rzetelny warsztat umiejętności pracy manualnej z pacjentami oraz umiejętności prowadzenia pacjenta terapeutycznie.