nasza kadra

Poznaj nasz zespół

mgr Agnieszka Kowalewska

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89

Jestem terapeutą mentalnym, logoterapeutą, z wieloletnim doświadczeniem jako praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalizuję się w zarządzaniu konfliktem.

Adam Muzyka

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89

Jestem mistrzem bioenergoterapii, mam w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie i praktykę. Prowadzę warsztaty i sesje indywidualne metodą Ustawień Systemowych, poszerzone o pracę z energią człowieka i czytaniem informacji płynących z przestrzeni Duchowych.

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

TERAPEUTA USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH, BIOENERGOTERAPEUTA

Ustawienia Systemowe pomagają mi dostrzec i zmienić schematy, przekonania lub wzorce rodzinne, którymi podświadomie kieruję się w moich życiowych wyborach, a które mają swoje źródło w Systemie Rodowym.

Małgorzata Brzoza

NUMEROLOG

Od 1997 roku prowadzę liczne kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Organizuję kursy i warsztaty z numerologii pitagorejczyków, oparte na wcześniejszych naukach platońskich. Uprawiam numerologię humanistyczną.

Renata Michalik

MISTRZ BIOENERGOTERAPEUTA

Jestem wieloletnim praktykiem posiadającym szerokie, różnorakie zdolności i kwalifikacje. Ukończyłam szkołę amerykańsko-filipińską Pranic Energy Healing na trzech poziomach: Podstawowym, zaawansowanym (uzdrawianie energią kolorów) i ostatnim, tj. psychoterapię praniczną.

Agnieszka Pesta

TERAPEUTA REFLEKSOLOG

Jestem wnikliwą obserwatorką wszelkich zależności i zakłóceń w ciele prowadzących do choroby (czyli braku harmonii w organizmie). Podczas konsultacji dokonuję wnikliwej analizy diagnostycznej prowadzącej do zrozumienia przyczyn zjawisk patogennych.

Jolanta Pobłocka

REFLEKSOLOG

Jestem terapeutką refleksologiem.
Od kilku lat inspiruje i ciekawi mnie człowiek, to, w jaki sposób funkcjonuje, co determinuje jego wybory, co sprawia, że czuje się szczęśliwy, co powoduje, że się smuci, oraz to dlaczego choruje.

mgr Mirosława Orzech

NATUROPATA, REFLEKSOLOG, TERAPEUTA

Od ponad 20 lat rozwijam swoje zamiłowanie do refleksologii stóp oraz innych naturalnych metod leczenia. Interesuję się medycyną wschodnią, uważając ją za pewne źródło samoleczenia.

mgr Olga Chmiel

TERAPEUTA KOSMETOLOG

Jestem magistrem kosmetologii, linergistką. Ukończyłam Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2012 r.) oraz Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2010 r.), a także roczną szkołę makijażu permanentnego w Gdańsku.

Natalia Labuda

PRZEWODNICZKA W ODKRYWANIU SEKSUALNOŚCI

Jestem mentorką, opiekunką i przewodniczką w procesie odkrywania seksualności, sensualności oraz terapii intuicyjnej pracy z ciałem. Stosuję holistyczne podejście do rozwoju osobistego moich podopiecznych. W oparciu o filozofię tantrycznych nauk skupiam się na zintegrowaniu ciała, umysłu i ducha.

Sylwia Kulaszewicz

DORADCA WIZERUNKOWY, STYLISTKA, KREATORKA STYLU

Z wielką pasją i zaangażowaniem dbam o wizerunek zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Każdego klienta traktuję indywidualnie, starając się dostrzec te unikalne cechy, które sprawią, że zostanie zapamiętany przez innych. Wierzę, że ubiór powinien odzwierciedlać naszą osobowość.

Izabela Chałupka

FOTOGRAFKA
TRENER BUDOWANIA WIZERUNKU

Na Uczelni Świadomego Terapeuty mam zaszczyt prowadzić zajęcia na temat Budowania Wizerunku Terapeuty jako Właściciela Firmy, inspirowane moim doświadczeniem i praktyczną wiedzą w tej dziedzinie.Jestem fotografką i artystką. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz realizacji kampanii sprzedażowych i marketingowych.