nasza kadra

Terapeuci Kliniki89

Terapeuci kliniki89

Poznaj nasz zespół

mgr Agnieszka Kowalewska

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89

Terapeutka mentalna, logoterapeutka, mentorka w sprawach rodzinnych, specjalistka w zarządzaniu konfliktem. Wspiera rozwój umiejętności komunikacyjnych i rozumienie różnic mentalnych między ludźmi.

Adam Muzyka

WSPÓŁTWÓRCA UCZELNI ŚWIADMEGO TERAPEUTY 38 ORAZ KLINIKI 89

Terapeuta Ustawień Systemowych, Naturopata, Mistrz Bioenergoterapii, Instruktor Pedagogiczny Praktycznej Nauki Zawodu. Patrzy na człowieka i harmonizuje jego życie przez pryzmat całej jego Istoty.

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

TERAPEUTA USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH, BIOENERGOTERAPEUTA

W swej pracy łączy Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów terapii opartych na uważności i współczuciu.

Małgorzata Brzoza

NUMEROLOG

Od lat prowadzi kursy i wykłady w zakresie Numerologii Karmicznej. Specjalizuje się w psychoanalitycznym zrozumieniu nawyków człowieka wyniesionych z dzieciństwa i poprzednich wcieleń.

Agnieszka Pesta

TERAPEUTA REFLEKSOLOG

Agnieszka jest wnikliwą obserwatorką wszelkich zależności i zakłóceń w ciele prowadzących do choroby. Podczas konsultacji dokonuje wnikliwej analizy diagnostycznej prowadzącej do zrozumienia przyczyn zjawisk patogennych.

dr Tomasz Szczepanek

ASTROLOG

Warsztat astrologa zdobył i wciąż doskonali poprzez codzienną praktykę badania zależności między aktualnym układem ciał niebieskich a bieżącą sytuacją na Ziemi  w tej mikro i makro skali.

dr Dominika Majewska

COACH

Przez lata poszerzała wiedzę, umiejętności i kompetencje, ucząc się art coachingu, konstelacji systemowych w coachingu, wykorzystania ciała i tańca w pracy rozwojowej, itp.

mgr Marta Kadłub

ARTETERAPEUTKA I COACH

Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Arteterapii, które nadają kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia zajęć z wykorzystaniem różnych metod związanych z terapią przez sztukę.

Tomasz Krakowiak

COACH

Ukończył Kurs Terapeuta Ustawień Systemowych według Bert Hellingera w UST38 oraz jest absolwentem Instytutu Pracy z Procesem IPP. Kroczy drogą indywidualnego rozwoju, silnie stając za samym sobą i doceniając oraz wspierając siebie.

Renata Michalik

MISTRZ BIOENERGOTERAPEUTA

Instruktor Uzdrawiania Pranicznego, Instruktor pedagogiczny nauki zawodu.
Wieloletni praktyk, który posiada ogrom zdolności i kwalifikacji. Ukończyła Szkołę amerykańsko-filipińską Pranic Energy Healing na trzech poziomach.

mgr Mirosława Orzech

NATUROPATA, REFLEKSOLOG, TERAPEUTA

Zajmuje się przywracaniem równowagi w organizmie poprzez zabiegi i terapie refleksologiczne stóp, głowy i twarzy, terapie ciepłem oraz terapie dźwiękiem.

Jolanta Pobłocka

REFLEKSOLOG

Jestem terapeutką refleksologiem.
Od kilku lat inspiruje i ciekawi mnie człowiek, to, w jaki sposób funkcjonuje, co determinuje jego wybory, co sprawia, że czuje się szczęśliwy, co powoduje, że się smuci, oraz to dlaczego choruje.