Terapeutka kliniki89

mgr Olga Chmiel

Kosmetolog, Terapeuta

Bio

Jestem magistrem kosmetologii, linergistką. Ukończyłam Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2012 r.) oraz Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2010 r.), a także roczną szkołę makijażu permanentnego w Gdańsku.

Z branżą beauty jestem czynnie związana od 12 lat. Aktualnie jestem właścicielką OCh Bella, wykładowczynią na kierunku kosmetologia na Warszawskiej Uczelni Medycznej oraz szkoleniowcem firmy Clarena Poplawska Group.

Specjalizuję się w terapiach anti-aging, wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Do swojej profesji podchodzę z wielkim zaangażowaniem i pasją – każdy pacjent jest objęty moją profesjonalną opieką, poczynając od diagnozy skóry, po spersonalizowaną terapię gabinetową i pielęgnację domową. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne.

Kosmetologia to nie tylko mój zawód, ale również zamiłowanie. Kontakt z ludźmi i zadowolenie pacjentów daje mi największą satysfakcję.