Konsultacje indywidualne

Klinika89

Sesje terapeutyczne

Jeśli znajdujesz się w kryzysie i chcesz więcej od życia, jeżeli czujesz, że przyszedł czas, aby odmienić swoje życie, ale nie wiesz, co chciałbyś zmienić albo jak się za to zabrać, jeżeli chciałbyś zmian w swoich relacjach z innymi, lepszej komunikacji z dzieckiem, partnerem, otoczeniem? Przyszedł na to czas! Podczas autorskiego programu terapeutycznego rozpoznasz swoją sytuację i jej potencjał, znajdziesz najlepszą Drogę do Zmiany, otrzymasz narzędzia do głębokiej pracy na poziomie Umysłu, Duszy i Ciała, a Twój terapeuta będzie Cię wspierać i coachować we wprowadzaniu w życie upragnionych zmian.

 

Konsultacje astrologiczne

Astrologia daje wytchnienie i tak potrzebny dystans, dzięki któremu mamy możliwość spojrzenia na życie z innej perspektywy ? kosmicznej. W astrologii niesamowicie ważny jest czas. Astrologia potrafi określić datę początkową zdarzenia i kończącą je. Dzięki czemu możemy otrzymać bardzo ważną wartość ? konkret. Dzięki astrologii możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Umów się na interpretację kosmogramu swojego lub dziecka, roczną prognozę oraz na związkowe pogotowie.

Konsultacje numerologiczne

Numerologia bada relację zachodzące pomiędzy liczbami i literami i pozwala znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, zarówno z życia osobistego, jak i zawodowego. Numerologia pozwoli Ci lepiej zrozumieć zarówno siebie, jak i otaczający Cię świat. Pozwala ona odkryć osobisty potencjał i zrozumieć, w jakim kierunku zmierza los danej osoby. Konsultacja indywidualna w oparciu o wiedzę numerologii karmicznej to spotkanie, na którym możesz dowiedzieć się o tym, co jest zapisane w twojej dacie urodzenia, imionach i nazwiskach. Zakres wiedzy, którą codziennie możesz wykorzystać do własnych celów.

Konsultacje refleksologiczne

Refleksologia, jako jedna z praktyk naturoterapii, jest metodą leczniczą, która polega na uciskaniu określonych stref na stopach. Stopy stanowią mikrokosmos naszego organizmu ? poprzez stymulację precyzyjnie określonych punktów znajdujących się na stopach, wspieramy cały organizm. Powstanie tych punktów jest oparte na założeniach, że odpowiadają one określonym narządom, gruczołom i częściom ciała. Umów się na konsultację refleksologiczną, refleksologię stóp, głowy i twarzy.

Refleksologia naturoterapia medycyna chińska stopy

Diagnostyka organizmu metodą biorezonasu

Pani Danuta jako Terapeuta i praktyk medycyny holistycznej na swoich konsultacjach patrzy na problem pacjenta z poziomu całego ciała. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile on potrzebuje. To daje możliwość zrozumienia jego potrzeby, a dla pacjenta odpowiedź, co się dzieje z jego ciałem. Czy to jest problem na poziomie komórkowym, emocjonalnym, fizycznym lub z niewiedzy. Po przeprowadzonej konsultacji wykonuje diagnostykę całego organizmu metodą biorezonasu – Diakom NDL.

Terapia ciepłem

Dotyk jest nieocenionym terapeutom. Oprócz wartości zmysłowej, ma nieocenione właściwości terapeutyczne i energetyczne. Kiedy rodzi się niemowlę oprócz jedzenia, potrzebuje jedynie bliskości i dotyku matki.
Dotyk rozwija w nas empatię i wrażliwość na drugiego człowieka. Bez dotyku nie bylibyśmy w stanie doświadczać przyjemności, ciepła lub zimna, miękkości czy twardości, bliskości…poczucia bezpieczeństwa oraz wielu innych odczuć. Umów się na terapię ciepłem i sprawdź jak żywioł ognia kojąco wpływa na ciało i organizm.

Refleksologia naturoterapia medycyna chińska stopy

Superwizja

Superwizja to konsultacje indywidualne lub praca w grupie na poziomie Master Class, w celu weryfikacji wewnętrznej postawy Terapeuty oraz poprawności jego pracy. Superwizja obejmuje przestrzeń energetyczno-duchową całego warsztatu, prowadzącego oraz wszystkich uczestników, organizatora i miejsca, w którym prowadzony jest warsztat; ustawianie poprawności pasm energetyczno-duchowych w razie naruszenia przestrzeni podczas odbywania się warsztatu; poprawność stosowania BHP w pracy z energią i w przestrzeniach. Superwizja jest skierowana zarówno do Terapeutów oraz absolwentów UŚT38.

Zabiegi estetyczne

Zadbaj o siebie, swój wygląd i samopoczucie. Ze względu na profesjonalizm i indywidualne podejście, każdy otrzyma nie tylko pożądany efekt, ale także pełne bezpieczeństwo i pełną satysfakcję. Sprawdź wykonywane przez mgr Olgę Chmiel zabiegi, a wśród nich, m.in. mezoterapia mikroigłowa, stymulatory tkankowe, peeling chemiczny, masaż Kobido, makijaż permanentny.

Refleksologia naturoterapia medycyna chińska stopy