Terapeutka kliniki89

Dominika Majewska

Dominika Majewska

TERAPEUTKA USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH I COACH

Coachingu uczyła się w Londynie, w CTI (The Coaches Training Institute), a potem przez lata poszerzała wiedzę, umiejętności i kompetencje, ucząc się art coachingu, konstelacji systemowych w coachingu, wykorzystania ciała i tańca w pracy rozwojowej, analizy transakcyjnej, racjonalnej terapii zachowań, itp. Wcześniej jednak studiowała Praktyczną Psychobiologię Społeczną na SWPS w Warszawie.

Bio

 

Swoje zawodowe życie zaczęła pracując naukowo w wówczas najlepszej jednostce w Polsce w wybranej przez nią dziedzinie, w Polskiej Akademii Nauk. Zrobiła doktorat i wiele lat pracowała naukowo, co jest kopalnią mądrości i doświadczeń.

W czasie, gdy transformowała się zawodowo Los stworzył jej okazję. Z dziewczyny, która poszła kiedyś na warsztat ? stała się autorką programów rozwojowych: Kobiecość przez taniec; autorką choreografii i wielu spektakli.

Podczas pracy metodą ustawień rozwojowych korzysta z wglądów, czyli jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnowiedzenia, co wspomaga panowanie nad przestrzeniami Pola oraz pogłębia percepcję.

Wszystko i wszystkich traktuje jak źródło wiedzy i mądrości. Towarzyszyła w swojej drodze setkom już kobiet, które bojąc się i będąc niepewne ? odważały się, tworzyły, a potem stawały na scenie w świetle reflektorów i miały odwagę być tam pełną piersią.

Warsztaty współprowadzone przez Dominikę Majewską