Terapeutka kliniki89

Jolanta Pobłocka

Jolanta Pobłocka

Refleksolog

Bio

Jestem terapeutką refleksologiem.
Od kilku lat inspiruje i ciekawi mnie człowiek, to, w jaki sposób funkcjonuje, co determinuje jego wybory, co sprawia, że czuje się szczęśliwy, co powoduje, że się smuci, oraz to dlaczego choruje.

Praca jako Refleksolog dostarcza mi wiele radości, pozwala pomagać, poznawać, obserwować i zdobywać coraz szerszą wiedzę o człowieku.

Refleksologia to jedna z terapii naturalnych, która pozwala spojrzeć na człowieka w sposób holistyczny. Człowiek to nie tylko samo ciało, ale również duch, emocje, umysł. Podczas wykonywania zabiegu skupiam się na wszystkich tych aspektach.

Praktykę swoją wykonuję głównie w oparciu o: nauki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Prawa Pięciu Elementów i 12 meridianów. W praktyce swojej bazuję również na elementach Refleksologii  tybetańskiej.

Uciskając dany punkt na stopie oddziaływuję na konkretny organ w ciele, który związany jest z charakterystyczną dla niego emocją. Podpowiadam jak zarządzać swoimi emocjami, jak radzić sobie w sytuacjach stresowych. Zachęcam do coraz głębszego poznawania siebie. Dzielę się zdobytą wiedzą z zakresu duchowości, energetyki i pracy z ciałem. Ponadto uzupełniam diagnostykę czerpiąc z nauk Numerologii oraz chińskiego WuXingu.

Na podstawie daty urodzenia danej osoby przedstawiam jej jakości i potencjały.
Każdy zabieg odbywa się w ciepłej atmosferze przy uzdrowieńczych dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki.

Wiedzę swoją i umiejętności zdobywałam na wielu kursach oraz warsztatach m.in.:

  • Kurs Terapeuta Refleksolog, Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 Gdańsk
  • Kurs Terapeuta Numerolog, Uczelnia Świadomego Terapeuty 38, Gdynia
  • Warsztaty ustawień systemowych Klinika 89, MadaryAM w Gdyni
  • Warsztaty technik oddechowych i medytacyjnych, Bionyks Agata Biernat Koszalin
  • Kwantowa szkoła kreacji, Instytut Świadomości Kwantowej Szczecin
  • Instruktor Sportu, World Sport Academy Gdańsk