Terapeutka kliniki89

mgr Marta Kadłub

mgr Marta Kadłub

ARTETERAPEUTKA I COACH

 

Etatowa aktorka teatru dramatycznego, dyplomowana arteterapeutka, coach. Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Arteterapii, które nadają kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia zajęć z wykorzystaniem różnych metod związanych z terapią przez sztukę. Aktorka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, od 2004 r.występuje na scenie oraz prowadzi warsztaty teatralne, teatroterapeutyczne, zajęcia teatralne dla dorosłych, warsztaty i zajęcia indywidualne z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych.

 

Bio

 

Absolwentka Life & Business Coaching na WSAiB w Gdyni. Magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa. Ukończyła kurs pierwszego stopnia Terapii Zorientowanej na Rozwiązaniach w Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w Warszawie.

Literatka, zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych prozie i poezji.

Plastyk, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych.

W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin, z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i prowokować ludzi do rozwoju i zmian.

Warsztaty prowadzone przez mgr Martę Kadłub