Runa runie nierówna

Runy są zarazem magicznymi pradawnymi znakami i użytecznym narzędziem, które może pomóc w lepszym zrozumieniu siebie i otaczającego świata. Pomagają one stworzyć dokładniejszy obraz w niejasnych sytuacjach. Czasami są zapowiedzią miłych doświadczeń, z którymi będzie się miało do czynienia w najbliższym czasie, innym razem stanowią ostrzeżenie i informują, że daną czynność lepiej przełożyć w kalendarzu. Warto mieć jednak na uwadze, że ta sama runa każdej osobie może zwiastować coś innego. Z tego powodu nie zawsze należy uczyć się ich książkowego znaczenia, lecz lepiej poznać je poprzez przepuszczanie ich energii przez siebie. Realny obraz jest często ukryty, dlatego runy należy obserwować, można np. zapisywać je w zeszycie z adnotacją, co też wydarzyło się w ciągu doby, dzięki czemu człowiek staje się bardziej wyczulonym na przyszłość.

Relacja run z pieniędzmi

Mówiąc krótko – runa Fehu umieszczona w portfelu w formie amuletu wspiera finanse.
Jednak relacja run z pieniędzmi jest o wiele bardziej rozbudowana. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że przy runach najważniejsza jest intencja, którą warto nawet wymówić. Kluczowa jest również jej pozytywna manifestacja, a nie skupianie się na aktualnym braku pieniędzy – w przeciwnym razie runa ta nie będzie skuteczna. Warto przyjrzeć się samemu portfelowi, nie może on być ?zmęczony?, trzeba go traktować jako dom dla pieniądza, z tego powodu nie powinny się w nim znajdować paragony lub zdjęcia, ponieważ rozpraszają one energię.

Runy a zdrowie

Warto mieć na uwadze, że runy nie określają pewnej przyszłości. Obrazują one zagrożenie, lecz nie zakończenie. Energia jest materią bardzo delikatną, stale płynną, która wpływa na otoczenie, powodując jego zmianę. W przypadku zdrowia, może być to sytuacja w której runa dostrzeże chorobę, jednak to czy osoba zostanie uleczona zależy już od wielu innych czynników. Runy dają możliwość szybszego dostrzeżenia problemu, dzięki czemu dają czas na odpowiednio szybką reakcję i wizytę u lekarza w celu diagnozy. Nie oznacza to jednak, że w przypadku choroby nie powinno się wspomagać runami, pomagają one w łagodzeniu skutków, np. Laguz oczyszcza nerki.

Tatuowanie run

W każdy etapie życia potrzebna jest inna runa, dlatego kiedy spełni ona już określoną intencję należy ją oddać żywiołom, np. poprzez spalenie do końca świecy z umieszczoną runą czy też zakopanie w ziemi w pojemniczku. W przypadku tatuażu nie ma takiej możliwości. Oczywiście zrobienie tatuażu, nawet przedstawiającego runę, jest decyzją indywidualną, warto jednak zdawać sobie sprawę z silnej energii, jaka się z tym wiąże. Runy warto poczuć w sobie. W momencie, gdy są one na stałe umieszczane na ciele, ich energia już na zawsze będzie dostrzegalna w ludzkim obszarze i może kolidować z innymi runami. Bardzo dobrą radą, o której należy pamiętać przy wykonywaniu jakiegokolwiek tatuażu jest odpowiedni wybór jego miejsca. Należy wybierać takie miejsca, które nie zakłócają przepływu energetycznego w ciele.

Podsumowanie

Runy potrafią zmienić ludzkie życie, dlatego codzienna praca z nimi jest bardzo wartościowa i przynosi wiele korzyści. Mają one ogromną siłę, dzięki której można poprawić określony aspekt życia i wyznaczyć nową ścieżkę, niezależnie czy chodzi o zerwanie szkodliwej relacji, czy też znalezienie nowej pracy. Każdy człowiek powinien podejść do run indywidualnie, jednak warto dzielić się ich mocą pomagając innym.

Tekst został napisany na podstawie webinaru ?Zastosowanie run w życiu codziennym?, który odbył się 26.07.2022 r. i został poprowadzony przez Agnieszkę Kowalewską oraz Agnieszkę Cencorę.

W pełnym nagraniu znaleźć można więcej na temat run w życiu codziennym – ochrony podczas jazdy autem, zabezpieczeniu finansowym podczas zakupów, czy zapewnieniu o tym, że wysłana walizka dotrze w wyznaczone miejsce.

Pełne nagranie webinaru możesz obejrzeć tutaj:

 

Jeżeli zaciekawił Cię ten temat i chciałbyś nauczyć się run poprzez pracę z ich energią, koniecznie, weź udział w kursie runicznym Agnieszki Cencory!