• To wydarzenie minęło.

200PLN – 2000PLN

Twórzmy piękne relacje. IRI

Zamysł na warsztat

Warsztat jest skierowany do mężczyzn i kobiet, którzy chcą poprawić jakość swoich związków lub relacji partnerskich i seksualnych. To praca na głębokich poziomach podświadomości i naszych ukrytych powiązań z losami przodków i członków rodziny, które odzwierciedlamy w życiu. Ustawienia Systemowe IRI odsłonią te ukryte lojalności, konflikty i zakłócenia równowagi między męską a kobiecą energią. Pomogą wrócić do własnych potencjałów i naturalnej predyspozycji tworzenia spełnionych związków ? dla obojga partnerów.

Miłość.
Mamy tak liczne wyobrażenia czym jest miłość, jaki powinien związek, czym jest udany seks. W tym wszystkim może być trudno stworzyć dojrzałą relację. Bywa, że nasze powody, dla których pragniemy związku i drugiej osoby, jej obecności są zbiorem oczekiwań nadziei na zaspokojenie głodu miłości, której nam zabrakło. Bywa, że energia miłości, bliskości, czułości – mimo, że tak upragniona ? wzbudza reakcje nieufności, niepokoju, strachu przed porzuceniem. Bywa, że nieświadomie odtwarzamy w swoich osobistych relacjach stare wzorce związków i małżeństw, konflikty między mężczyznami i kobietami i doświadczone cierpienie par z wcześniejszych pokoleń. Przejawiamy to w skłonnościach do wchodzenia w określone sytuacje czy poprzez wybór partnera.

Mamy ogromną siłę i możliwości, by na nowo we własnej dojrzałości zestroić się z uzdrawiającą częstotliwością Miłości. Nauczyć się siebie nawzajem, odkryć naturę własnej Męskości i Kobiecości. Kochać i być kochanym.

Dojrzała Miłość, to miłość, która kocha i pozwala zachować wolność. Miłość budująca bliskość, dająca intymność w zdrowej wymianie pomiędzy partnerami przez długie lata. Miłość, w której każdy ma się dobrze i odczuwa spełnienie. Gdy potrafimy odczuwać taką Miłość w sobie, z taką jakością tworzymy relacje i przyciągamy do siebie partnerów w podobnej jakości i pragnieniach.

Jak będzie przebiegał warsztat? lub
Jak będziesz pracować/ rozwiązywać swój problem

Określasz temat pracy ? wyrażasz intencję (zdanie) określające to, na czym Ci zależy, co jest istotne
Diagnozujemy sytuację w przestrzeni związków poprzez zobaczenie dynamiki, z jaką wibruje Twoja intencja. Będzie to praca w Polu, pokazująca potencjalne uwikłania, zatrzaśnięcia w traumach lub schematach, przekonaniach i emocjach, które wpływa na Twoją obecną sytuację.
znajdziemy w Polu i przestrzeni energii rozwiązanie, w którym transformacja energii traumy uwolni Cię do własnych wyborów i pomoże osadzić się w przestrzeni własnego Życia.
Zakończymy pracą integrującą JA z pozyskaną częścią siebie, na 4 poziomach: Ciało, Umysł, Dusza i Duch.

Sytuacje i odczucia, które mogą wskazywać na systemowe zakłócenia w przestrzeni związków i partnerstwa;

• Niemożność stworzenia określonego związku
  • Skłonność do przyciągania określonych partnerów
  • Schemat rodzinny w przestrzeni partnerstwa
  • Zdrada
  • Zazdrość zawiść zaborczość
  • Nieobecność
  • Osamotnienie
  • Odrzucenie
  • Odmowa posiadania dzieci
  • Nierówna relacja
  • Kryzys w związku
  • Uzależnienie partnera i od partnera
  • Rozstanie lub żałoba

Korzyści z udziału lub efekty pracy na warsztacie:

Podczas warsztatu możesz pracować m.in:

? z aspektami związanymi z tematem warsztatu
? z systemem energetycznym (czakry)
? harmonizowaniem układu nerwowego (synchronizacja półkul mózgowych)
? w przestrzeni informacji jakie niosą imiona i nazwiska
? w przestrzeni nazwy, struktury i zawodowych relacji lub problemów dotyczących firmy
? z klątwami, przekleństwem, złorzeczeniem
? z wewnętrznym i zewnętrznym zniewoleniem
? z ograniczającymi przekonaniami i wyobrażeniami na swój temat, na temat życia i świata
? w przestrzeni integracji własnej Istoty na poziomie: Ciało, Umysł, Dusza, Świadomość

… lub dowolnym problemem, który potrzebujesz teraz uporządkować w sobie.

Partnerstwo
rodzina
praca
pieniądze

Podczas warsztatu każdy Uczestnik przechodzi swój indywidualny proces.

Prowadzący dobiera wglądowo Reprezentantów tak, dzięki temu wszyscy pracują dla siebie nawzajem i jednocześnie w swoich przestrzeniach osobistych.

?czynisz świat piękniejszym?

Symbolika Gerbery

Prowadząca warsztat „Dojrzała Miłość”

Małgorzata IRI Jakubowska, prowadząca zajęcia Ustawień Systemowych

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

W swej pracy łączy Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów terapii opartych na uważności i współczuciu.

Ukończyła w 2015 r. roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych w Warszawie, i od tego czasu prowadzi samodzielną praktykę. Fascynacja tym sposobem rozwiązywania problemów i postrzegania świata pozostała w niej do dziś.

Terminy warsztatu:
22.04 sobota
03.06 sobota

Czas trwania: 09:00 – 19:00 z 1,5 godzinną przerwą na obiad (wyżywienie we własnym zakresie).

Miejsce: Klinika 89, ul. Słupecka 30/1 81-313 Gdynia

CENA za udział w warsztacie dla uczestników z pracą własną:
1 ustawienie 800 zł
2 ustawienia 1400 zł
3 ustawienia 2000 zł

CENA za udział w warsztacie dla uczestników w charakterze Reprezentanta:
200 zł za dzień

Sposób zapłaty: gotówka lub przelew.

Konto bankowe: MADARY AM Adam Muzyka Wejherowo
Millennium Bank SA 34 1160 2202 0000 0003 2736 4716
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, termin warsztatu.

Informacje dodatkowe:

Na warsztat weź wygodny strój zapewniający swobodę ruchu.
Pamiętaj o obuwiu zmiennym lub ciepłych skarpetkach na salę.
Wyżywienie we własnym zakresie.
W ciągu dnia jest przewidziana przerwa na obiad ok. 1-1,5 godziny.

W ośrodku w Gdyni istnieje możliwość skorzystania z noclegu na czas warsztatu
CENA: 120 zł / doba

Zapisz się na warsztat ?Dojrzała Miłość?.

PROWADZĄCA
MAŁGORZATA IRI JAKUBOWSKA

MADARY AM

Tel. +48 798 698 888 (wt-pt 10-18.00)