• To wydarzenie minęło.

27 stycznia @ 09:00 - 28 stycznia @ 19:00

400PLN – 2600PLN

Ustawienia Systemowe pozwalają ujawnić to, co niewidoczne, ale wpływające na nasze myśli, emocje, zachowanie i to, co przyciągamy do swojego życia. Podczas warsztatu poszerzasz świadomość poprzez dotarcie do źródła problemu lub choroby. Pracujemy w przestrzeni Energii i uwikłań Rodowych oraz Reinkarnacyjnych.

Świadomość uzdrawia, a przeżywanie uwalnia. Ta praca głęboko nas transformuje.

Zmiana wewnętrznej Postawy przekłada się na zmiany: w Twoim życiu, w relacjach, w pracy, w firmie, w związkach.

Zamysł na warsztat:

Praca metodą Ustawień Systemowych porządkuje relacje i pozwala harmonizować Rodowe i osobiste aspekty, dzięki czemu następuje ruch

Mity i Baśnie to wewnętrzne opowieści, poprzez które postrzegamy siebie i Rzeczywistość wokół nas. Tworzą je przekonania, oczekiwania i wyobrażenia, zapisane w naszym Podświadomym Umyśle.

Czasami to przekaz międzypokoleniowy, wyrażany słowami przez naszych Dziadków i Rodziców: ?trzeba ciężko pracować, żeby coś zarobić?, ?każdy mężczyzna prędzej czy później odejdzie?, ?dziadek pił, ojciec pił i ty synu będziesz pił?, ?kobiety są fałszywe i podstępne?, ?przejmiesz firmę po ojcu?.

Czasami to opinie zasłyszane w dzieciństwie: ?jesteś bałaganiarzem!?, ?jak zwykle nie potrafisz czegoś dokończyć?, ?jesteś tak samo głupia, jak twoja matka?, ?przez ciebie źle się czuję?.

Czasami był to przekazy bez słów ? doświadczyliśmy go w okolicznościach życiowych, relacjach rodzinnych czy zachowaniu i reakcjach najbliższych: ?dla mamy była ważniejsza praca niż ja?, ?ojciec mnie nie chciał?, ?mama miała ciężkie życie, tata ją zdradzał?.

Mity i baśnie są niezwykle skuteczne. Wpływają na nas tak samo jak na początku, mimo upływu lat. Uruchamiasz je automatycznie, jako nawyki i przyzwyczajenia, poprzez sposób w jaki myślisz i reagujesz.

Zastanów się:

• jaki masz dotychczasowy wpływ na własne życie?
  • czy to jak żyjesz, czym się zajmujesz, jest tym, czego pragniesz i potrzebujesz?
  • na ile jesteś zniewolony przez swoje własne przekonania, idee, poglądy, przyzwyczajenia?
  • na ile jesteś ograniczony spełnianiem oczekiwań innych: w rodzinie, w związku, w pracy?
  • jak się ma twoja twórczość i kreacja?

Ile razy wycofałeś się z jakiegoś pomysłu, poddałeś się przy pierwszych trudnościach, zwątpiłeś w siebie ? choć mogło się udać?

Jak często towarzyszy Ci określona reakcja: może walczysz o siebie, poświęcasz się dla innych aż do wyczerpania albo jesteś znany z wiecznego niezadowolenia?

Może jednak warto stanąć realnie w swoim Życiu, zaktualizować przekonania i zacząć samemu TWORZYĆ takie Życie, jakiego pragniesz!

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

• uzależniasz swoje szczęście np. od pieniędzy, wagi ciała, partnera itp.
  • w twoim życiu są sytuacje i ludzie, którzy odbiegają od deklarowanych wartości
  • czujesz się traktowany niesprawiedliwie
  • brakuje ci pewności siebie, masz niskie poczucie własnej wartości
  • często używasz słów powinienem/ muszę / nie mam wyjścia
  • dokucza ci ocenianie, wywyższanie, poniżanie, porównywanie z innymi
  • trudno ci o współczucie, życzliwość i pokochanie siebie

Podczas warsztatu możesz pracować:

• z aspektami związanymi z tematem warsztatu
  • z systemem energetycznym (czakry)
  • harmonizowaniem układu nerwowego (synchronizacja półkul mózgowych)
  • w przestrzeni informacji jakie niosą imiona i nazwiska
  • w przestrzeni nazwy, struktury i zawodowych relacji lub problemów dotyczących firmy
  • z klątwami, przekleństwem, złorzeczeniem
  • z wewnętrznym i zewnętrznym zniewoleniem
  • z ograniczającymi przekonaniami i wyobrażeniami na swój temat, na temat życia i świata
  • w przestrzeni integracji własnej Istoty na poziomie: Ciało, Umysł, Dusza, Świadomość

?lub dowolnym problemem, który potrzebujesz teraz uporządkować w sobie.

Prace prowadzone są metodą Ustawień Systemowych poszerzoną o pracę we wglądzie , jasnowidzenie, jasnowidzenie i jasnoodczuwanie.

Podczas warsztatu każdy Uczestnik przechodzi swój indywidualny proces.

Prowadzący dobiera wglądowo reprezentantów tak, aby jednocześnie pracowali w swoich przestrzeniach osobistych.

Małgorzata IRI Jakubowska, prowadząca zajęcia Ustawień Systemowych

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

W swej pracy łączy Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów terapii opartych na uważności i współczuciu.

Ukończyła w 2015 r. roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych w Warszawie, i od tego czasu prowadzi samodzielną praktykę. Fascynacja tym sposobem rozwiązywania problemów i postrzegania świata pozostała w niej do dziś.

Termin: 6 – 7 stycznia 2024 r.

Prowadzący: mgr Małgorzata IRI Jakubowska Madary AM

Organizator: Klinika 89
Miejsce: Klinika 89 Al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk

Cena dla uczestników warsztatów:
1000 zł udział w warsztacie + 1 praca własna, czyli tzw. ustawienie
1800 zł udział w warsztacie + 2 prace własne
2600 zł udział w warsztacie + 3 prace własne

Reprezentant (osoba, która bierze udział w ustawieniach, ale nie ustawia podczas warsztatu swojego własnego problemu):
400 zł / dzień

Sposób zapłaty: gotówka lub przelew.

Konto bankowe:
MADARY AM Adam Muzyka Wejherowo
Millennium Bank SA 34 1160 2202 0000 0003 2736 4716
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, termin warsztatu.

Informacje dodatkowe:

Na warsztat weź wygodny strój zapewniający swobodę ruchu, obuwie zmienne lub ciepłe skarpetki. Wyżywienie we własnym zakresie.

Zapisz się na warsztat „Mity i Baśnie. Wyobrażenia vs Rzeczywistość | Ustawienia Systemowe i Reinkarnacyjne | mgr Małgorzata IRI Jakubowska MADARY AM”

PROWADZĄCY:
mgr Małgorzata IRI Jakubowska

MADARY AM

Tel. +48 798 698 888 (wt-pt 10-18.00)

e-mail: madaryam@madaryam.pl

Początek: