• To wydarzenie minęło.

ŚWIADOMA PODRÓŻ z kartami uzdrawiania duchowego AM | Małgorzata IRI Jakubowska MADARY AM

2 marca @ 09:00 - 3 marca @ 19:00

1000PLN

ŚWIADOMA PODRÓŻ z kartami uzdrawiania duchowego AM

Wprowadzenie do pracy kartami AM

KURS | Zacznij własne ustawienia systemowe z kartami uzdrawiania duchowego MADARY AM

Samodzielne prace, transformacje, i wglądy mają największą MOC. Tu nikt i nic – za wyjątkiem nas samych – nie jest w stanie nas zatrzymać przed wprowadzeniem zmian w życiu. O ile tych zmian potrzebujemy, bowiem ta postawa jest bazą do nadawania życiu właściwego kierunku i ruchu. Zatem każda praca w wizualizacji, medytacja czy własne ustawienie mają szansę najefektywniej wprowadzić efekty, które utrzymamy w sobie. Pracujemy w swoim tempie, tyle ile jesteśmy w stanie przyjąć i zaopiekować. Sięgaj p pomoc dopiero wtedy, gdy samodzielnie nie jesteś w stanie przeprowadzić transformacji, a zmiana nie utrzymuje się w działaniu.
Prowadzenie własnych prac może stać się łatwiejsze, gdy rozpoczniemy tę świadomą podróż razem.
Zapraszam Cię na kameralny warsztat wprowadzający do pracy z kartami w polach informacyjnych. Ten warsztat to swoista wiedza o uzdrawianiu duchowym w PIGULE! Skoncentrowana wiedza i praktyczne wskazówki i weryfikacja obecnej postawy w przestrzeni energii.

SOBOTA 9-18.00

Otwarcie kursu wspólną medytacją.
Wprowadzenie do podjęcia własnych prac:

• przygotowanie kart do pracy
  • struktura talii – fenomen reprezentanta
  • oznaczanie reprezentantów i dobór kart do ustawienia
  • etapy prowadzenia ustawienia
  • praktyki z użyciem kart, które podniosą umiejętność poruszania się i czytania pola

Własne prace w przestrzeni:

• Kontakt z własną Istotą
  • Wyobrażenia i rzeczywistość
  • Osobiste światło i cień
  • Obecność we własnym życiu i możliwościach

W ciągu dnia będzie godzinna przerwa przeznaczona na odpoczynek i obiad. Możliwość wspólnego zamówienia posiłku. Na miejscu będzie wyśmienita kawa, wybór herbat i ziół, owoce i słodkie przekąski. Wyżywienie we własnym zakresie.

NIEDZIELA 9-16.00

Własne prace w przestrzeni:

• Moje ciało i zdrowie
  • Przejścia i wznoszenia (poczęcie i poród)
  • akceptacja tego jak jest i ruch ku zmianie
  • relacje związki i radość tworzenia
  • przekonania o (samo)uzdrawianiu
  • strefa komfortu i przekraczanie granic
  • jestem i żyję!
  • obfitość i dobrobyt

Przekazanie informacji zwrotnej i indywidualnych wskazówek, praktyk lub zaleceń dla uczestników.
Zakończenie kursu wspólną wizualizacją i zamknięciem przestrzeni.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

• posiadasz podręcznik, karty lub cały zestaw uzdrawiania duchowego AM w polu rodowym i reinkarnacyjnym, ale potrzebujesz pomocy (korepetycji), by zacząć sprawnie posługiwać się kartami i podjąć własne prace
  • prowadzisz własne prace, ale potrzebujesz wskazówek i informacji zwrotnej jak poprawić własną percepcję zmysłową
  • chcesz bliżej poznać i doświadczyć pracy w polach informacyjnych poprzez reprezentanta – karty AM
  • potrzebujesz sobie usystematyzować prace nad sobą (rozwój lub transformacja)
  • potrzebujesz odświeżyć i uporządkować wiedzę związaną z naturalnymi porządkami i uzdrawiającym ruchem energii

Na warsztat zapraszam osoby, które znają już przebieg ustawień systemowych z warsztatów grupowych lub mających doświadczenie w pracach w przestrzeni energii.
Jeśli chcesz poznać metodę, doświadczyć działania pola i uzdrawiającego ruchu energii weź udział w jednym . Nie musisz „ustawiać” własnego tematu. Możesz aktywnie poznać metodę poprzez udział charakterze Reprezentanta. To baza pod dalszy rozwój i podjęcie samodzielnej pracy.

KARTY uzdrawiania duchowego AM

Na warsztat przywieź karty uzdrawiania duchowego AM. Możesz też dokonać zakupu podczas warsztatu. W ofercie dostępny jest Podręcznik, Karty lub zestaw, który tworzy kompletne narzędzie do samodzielnego prowadzenia własnych prac. Więcej informacji i zamówienia: https://madaryam.pl/podrecznik-i-karty/

Zapraszam, Małgorzata IRI Jakubowska | MADARY AM| www.madaryAM.pl

Terapeutka Ustawień Systemowych AM, Wykładowczyni na kursach zawodowych Terapeuta Ustawień Systemowych w jasnowidzeniu i Terapeuta Holistyczny Uczelni Świadomego Terapeuty 38 w Gdańsku | https://szkolaterapeutow.pl/malgorzata-iri-jakubowska/

Prowadząca kurs

Małgorzata IRI Jakubowska, prowadząca zajęcia Ustawień Systemowych

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

W swej pracy łączy Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów terapii opartych na uważności i współczuciu.

Ukończyła w 2015 r. roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych w Warszawie, i od tego czasu prowadzi samodzielną praktykę. Fascynacja tym sposobem rozwiązywania problemów i postrzegania świata pozostała w niej do dziś.

Terminy warsztatu:
2-3.03.2024 (sobota i niedziela)

Czas trwania: 09:00 – 17:00 z 1,5 godzinną przerwą na obiad (wyżywienie we własnym zakresie).

Miejsce: Klinika 89, ul. Słupecka 30/1 81-313 Gdynia

CENA za udział w kursie:

Sposób zapłaty: gotówka lub przelew.

Konto bankowe: MADARY AM Adam Muzyka Wejherowo
Millennium Bank SA 34 1160 2202 0000 0003 2736 4716
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, termin kursu.

Informacje dodatkowe:

Na warsztat weź wygodny strój zapewniający swobodę ruchu.
Pamiętaj o obuwiu zmiennym lub ciepłych skarpetkach na salę.
Wyżywienie we własnym zakresie.
W ciągu dnia jest przewidziana przerwa na obiad ok. 1-1,5 godziny.

Zapisz się na kurs ŚWIADOMA PODRÓŻ

PROWADZĄCA
MAŁGORZATA IRI JAKUBOWSKA

MADARY AM