« Wszystkie Wydarzenia

SZKOLNA triada: DZIECI – RODZICE – NAUCZYCIELE | Małgorzata IRI Jakubowska MADARY AM

21 września @ 09:00 - 22 września @ 19:00

400PLN – 2600PLN

Nawet w niewygodnej sytuacji można odnaleźć właściwą postawę i wprowadzać porządek w zakłócone relacje. Szkoła – element edukacji społecznej. Nauka. Rozwój. Przygotowanie do życia. SZKOŁA sama w sobie aktywuje wiele uwikłań i niedożytych konfliktów. Jeśli nasze rodzinne systemy nie funkcjonują w oparciu o życzliwość i wspierające się wzajemnie struktury (rodzina to system z określonym porządkiem i regułami) to szkolna rzeczywistość może nam to pokazywać.

Nieporządek i zakłócenia przenosimy na szkołę, nauczycieli i grupy uczniów. Dzieci podejmują się roli równoważenia rodziny i systemów rodowych. Zakłócenia na poziomie społeczeństwa odzwierciedlają nam wybrane instytucje, ich jakość i podejście: do rodziców, pracowników-nauczycieli i dzieci. Poziom traum i wypartych spraw: osobisty, rodzinny (społeczny) i historyczny rozpręża na szkolnych korytarzach. Odbija się na kondycji i edukacji najmłodszych: dzieci i nastolatków.

Ustawienia Systemowe AM przeprowadzą cię pod powierzchnię do sedna problemowej sytuacji.

Możemy odciążyć nasze dzieci z udziału w historycznych i rodzinnych traumach.

Małgorzata IRI Jakubowska

Dla kogo?

Dla rodziców, których dzieci przeżywają szkolne trudności, mają problemy z nauką lub w relacjach z nauczycielami czy w grupie rówieśniczej.

Dla nauczycieli, którzy stoją w osobistych dylematach wartości i wymagań (ograniczeń) systemu edukacji.

Dla młodych dorosłych, których egzaminy wciąż paraliżują i odcinają od własnych kompetencji i umiejętności.

Metoda

Ustawienia Systemowe AM są autorską metodą pracy w przestrzeniach energetyczno-duchowych. Ich podstawę stanowią Ustawienia Rodzinne – metoda, którą rozwijał Bert Hellinger. Poruszamy się w polach pamięci epigenetycznej, która wpływa na obecną sytuację: ekspresję naszych genów, schematy myślenia, irracjonalne i gwałtowne emocje, niechciane zachowanie, automatyczne nawyki ,przyzwyczajenia, skłonności czy podświadomy system przekonań. Diagnozujemy uwikłania i powiązania z losami przodków, odkrywamy dynamikę złożonych współzależności systemów rodzinnych, rodowych i reinkarnacyjnych. Pomagamy przywrócić ich naturalny porządek i równowagę, co przekłada się na zdrowie, ogólny dobrostan czy kreatywność. Pracujemy z Przeznaczeniem i Losem. Ta forma pracy głęboko transformuje, więc stosunkowo szybko zauważamy zmiany w swoim życiu, zdrowiu, w relacjach rodzinnych, w jakości pracy, sytuacji finansowej, kondycji firmy, czy w związkach.

UZDRAWIANIE następuje przez ŚWIADOMOŚĆ

Poprzez Ustawienia Systemowe AM porządkujemy miejsca, które wykraczają poza możliwości psychologii i medycyny konwencjonalnej. Jednocześnie prace które prowadzimy przyśpieszają, wspierają i dopełniają procesy leczenia. Ciało i Umysł są ostatnim miejscem, w którym pojawia się choroba i wszelkie zakłócenia emocjonalne i psychiczne. Dlatego tak ważne jest, by uzdrawianie było procesem wieloprzestrzennym i wielowymiarowym. To sprawia, że stajemy się życiowo pełni.
Ustawienia Systemowe AM pozwalają uzyskać głęboki wgląd i zrozumienie splotów wydarzeń i okoliczności składających się na nasze życie, decyzje, wybory, co w konsekwencji przywraca wewnętrzny spokój. Zyskana w ten sposób świadomość poprawia postrzeganie rzeczywistości i radzenie sobie z życiowymi wyzwaniami

Prowadząca warsztat

Małgorzata IRI Jakubowska, prowadząca zajęcia Ustawień Systemowych

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

Ustawiaczka, Nauczycielka, Bioenergoterapeutka z 10-letnią praktyką i bogatym doświadczeniem życiowym.

W swej pracy łączy Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów terapii opartych na uważności i współczuciu.

Ukończyła w 2015 r. roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych w Warszawie, i od tego czasu prowadzi samodzielną praktykę. Fascynacja tym sposobem rozwiązywania problemów i postrzegania świata pozostała w niej do dziś.

Terminy warsztatu:

21-22 września 2024 | Gdańsk

Godziny: 09.00 – 19.00

Miejsce:
GDAŃSK
Uczelnia Świadomego Terapeuty 38 w Gdańsku, al. Zwycięstwa 46/1

Ośrodek w Gdyni oferuje miejsca noclegowe dla uczestników warsztatu (120 zł pierwsza noc)

CENA za udział w warsztacie dla uczestników z pracą własną (tzw. ustawieniem):
1 ustawienie 1000 zł
2 ustawienia 1800 zł
3 ustawienia 2600 zł

CENA za udział w warsztacie dla uczestników w charakterze Reprezentanta:
400 zł za dzień

Sposób zapłaty: gotówka lub przelew.

Zaliczka: 200 zł
Konto bankowe: MADARY AM Adam Muzyka Wejherowo
Millennium Bank SA 34 1160 2202 0000 0003 2736 4716
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, termin warsztatu.

Informacje dodatkowe:

Na warsztat weź wygodny strój zapewniający swobodę ruchu.
Pamiętaj o obuwiu zmiennym lub ciepłych skarpetkach na salę.
Wyżywienie we własnym zakresie.
W ciągu dnia jest przewidziana przerwa na obiad ok. 1-1,5 godziny.

Zapisz się na warsztat.

PROWADZĄCA
MAŁGORZATA IRI JAKUBOWSKA

MADARY AM

Tel. +48 798 698 888 (wt-pt 10-18.00) Jeśli nie możemy odebrać prosimy o przesłanie informacji SMS. Oddzwonimy.

e-mail: madaryam@madaryam.pl

Bezpośredni kontakt z Małgorzata IRI Jakubowska