• To wydarzenie minęło.

Jak mówić by zostać usłyszanym? | Agnieszka Kowalewska

1 kwietnia 2023 @ 09:00 - 19:00

480PLN

JAK MÓWIĆ BY ZOSTAĆ USŁYSZANYM?

Nasze przeżycia potrafią wpływać na nas bardzo blokująco co ma często wyraz w niemożności zaistnienia w dyskusji, rozmowie czy walki o utrzymanie swojego stanowiska

• Mówimy a inni nam przerywają jakby nas nie było
  • Zmieniają temat
  • Nie odnoszą się do naszych argumentów
  • W grupie nasz głos znika

W końcu przestajemy się odzywać przecież i tak nikt nie słucha?

Na warsztacie

• Zdobędziesz podstawowa wiedzę o skutecznej komunikacji
  • Dowiesz się dlaczego masz taki problem z zauważeniem Ciebie przez innych
  • Nauczysz się jak mówić by być usłyszanym
  • Dowiesz się co i jak w sobie zmienić by zacząć istnieć w dyskusjach
  • Dostaniesz gotowe narzędzia do pracy ze swoją nieśmiałością, brakiem wiary w siebie i poczuciem nieważności.
  • Będą Ćwiczenia i dużo praktyki mające na celu ugruntowania zdobytych umiejętności.

Prowadząca warsztat „Jak mówić by zostać usłyszanym?”

Małgorzata IRI Jakubowska, prowadząca zajęcia Ustawień Systemowych

mgr Agnieszka Kowalewska

Terapeuta mentalny, logoterapeuta, wieloletni praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalista w zarządzaniu konfliktem, matematyk, pedagog, trener komunikacji i filozofii Montessori, nauczyciel alternatywnej pedagogiki Montessori, założyciel pierwszych placówek przedszkolnych i szkolnych Montessori w Szczecinie.

Trener logodydaktyki ? nauki wspierającej rozwój człowieka opartej na odnajdywaniu sensu i misji życia. Pracuje z pacjentami nad zmianą szkodliwych paradygmatów w życiu i myśleniu budując wiarę w siebie w oparciu o wolność i poczucie własnej wartości, proaktywności i spójności wewnętrznej.

W swojej pracy z pacjentami łączy dwa aspekty. Ich rozwój osobisty z transformowaniem relacji oraz systemów rodzinnych w celu osiągnięcia większej równowagi, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Uczy stawiania granic, umiejętności patrzenia z dystansem na trudne sprawy, radzenia sobie z emocjami takimi jak lęk, złość czy smutek. Wspiera rozwój umiejętności komunikacyjnych i rozumienie różnic mentalnych między ludźmi.

Ma naturalny dar odkrywania i rozwijania w pacjentach ich wewnętrznych potencjałów, które stanowią dla nich mocną bazę i wsparcie w procesach zmiany.

Terminy warsztatu:
01.04.2022 (sobota)

Czas trwania: 10:00 – 19:00 z 1,5 godzinną przerwą na obiad (wyżywienie we własnym zakresie).

Miejsce: Klinika 89, Al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk

CENA: 480 zł

Sposób zapłaty: gotówka lub przelew.

Konto bankowe: Klinika 89 Agnieszka Kowalewska
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, termin warsztatu.

Informacje dodatkowe:

Przed każdym warsztatem otrzymasz od Prowadzących wskazówkę o tym, co będzie użyteczne na danym spotkaniu.
Najważniejszy jest jednak Twój KOMFORT. Dlatego na każdy warsztat zadbaj o to, by ubrać się wygodnie, tak by mieć swobodę ruchów i nie krępowały ciała.
Wyżywienie we własnym zakresie.
W ciągu dnia jest przewidziana przerwa na obiad ok. 1-1,5 godziny.

Zapisz się na warsztat ?Jak mówić by zostać usłyszanym??.

PROWADZĄCA
AGNIESZKA KOWALEWSKA