Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jestem Kobietą | Kobiecość Seksualność Kreacja | Ustawienia Systemowe | Małgorzata IRI Jakubowska MADARY AM

19 sierpnia 2023 @ 09:00 - 19:00

800PLN – 2000PLN

JESTEM KOBIETĄ ? człowiekiem, rodzicem, kochankiem, pracownikiem lub przedsiębiorcą. Twórcą własnego życia. A jednak?
Jestem Kobietą ? to wydaje się takie oczywiste, przecież wystarczy spojrzeć w lustro. Wiem jaką mam płeć! Może nawet część z Was dopowie: przecież mam dziecko! Czy to nie wystarczy?

Dla mnie być KOBIETĄ?

to cudowny DAR, który skrywa w sobie nieograniczoną MOC. To CIEPŁO, które może ogrzewać wiele serc. To NADZIEJA w ludzkiej postaci. To SPOKÓJ, który płynie z każdym nawet najmniejszym uśmiechem. To RADOŚĆ ISTNIENIA, która potrafi rozpalać zmysły.
To ŁAGODNOŚĆ, która leczy nawet najgłębsze rany. To DELIKATNOŚĆ, która sprawia, że życie jest piękniejsze. To WOLNOŚĆ wyboru i podejmowania odważnych decyzji.
To WYTRWAŁOŚĆ, która znosi wszystko, choć nie zawsze musi. To PŁODNOŚĆ, która daje życie. To MIŁOŚĆ dzięki której istnieje ten świat.

Przed nami żyło wiele Kobiet. Możesz czerpać z bogactwa ich mądrości i doświadczeń. Możesz też pozostawać lojalna wobec Ich cierpienia, strachu, osamotnienia. Możesz, jednak nie zawsze musisz?Możesz żyć w zgodzie ze sobą, w harmonii ze swoimi myślami, emocjami i reakcjami ciała. Bo?

KOBIECOŚĆ

daje nam swobodę bycia sobą. W swoim ciele, w swoich granicach, stanowczo i delikatnie jednocześnie. Przyjęta KOBIECOŚĆ to odzyskanie połączenia, własnego rytmu, przepływu ? z dala od osamotnienia, walki i zdrad.

Kobiecość?
?to uwalnianie Ciała od konieczności przechowywania starych emocji i pamięci traum To akceptacja siebie, tworzenie dojrzałości, zmiana jakości funkcjonowania naszego zdrowia, stylu życia, oddychania i odżywiania się.
?to nowa jakość zaopiekowania się sobą.
?to słuchanie Intuicji i wyrażanie się poprzez własny Głos.
?to ponowne zajęcie, tym razem bardziej świadomie, swojego Własnego Miejsca, które napełnia nas poczuciem wartości, pewności siebie, daje moc i rozumienie sensu tego, co się wokół dzieje. Stąd wyrasta nasza naturalna umiejętność pełnienia roli MATKI, PARTNERKI czy KREATORKI w życiu osobistym i zawodowym. Wtedy unikamy pomyleń w związkach, wychodzimy z uwikłań, odciążamy swoje dzieci.
?to odkrycie swojej Jasnej strony Kobiecości i oswojenie jej Ciemnej strony.
?to umiejętność nadawania jakości i kierunku swojemu Życiu poprzez świadome korzystanie z energii Umysłu, Serca i Instynktów Ciała.
?to dostęp do Miłości i bezwarunkowej Akceptacji.

 

SEKSUALNOŚĆ

To siła płodności i kreatywności. Tworzenia z radością. Wymiany, która rodzi bliskość i wnosi w nasze życie naszą radość życia i przyjemności ? w pożyciu seksualnym i w naszej codzienności. To ogromna siła, która łączy w nas to, co pozornie wydaje się przeciwieństwem nie do pogodzenia. Przynosi odprężenie i spełnienie, a z nim lekkość tworzenia i satysfakcję z działania. Seksualność powoduje, że Kobieta staje się PARTNERKĄ w związku, kochanką, istotą zmysłową, pełną wdzięku osobistego. Kobietą, która potrafi zaufać Męskiemu i Mężczyźnie. W tych jakościach podążanie za mężczyzną, staje się życiowym tańcem, a nie zniewoleniem czy rezygnacją z siebie. W takich relacjach Kobieta kwitnie, pięknieje, uśmiechają się jej oczy. Pojawia się spełnienie, życzliwość, bliskość, dotyk czułości. Pewną siebie i swojej wartości. Kobiecość to również ciekawość odkrywania tego co nowe, silniejsza niż strach przed nieznanym. To siła i delikatność jednocześnie, wdzięk i flirtowanie, które dodają tyle piękna światu. To relacje oparte na współpracy i siła niszczenia, tego co już Ci nie służy.

MACIERZYŃSTWO

wnosi ciepło i wsparcie dla tego, co od Ciebie zależne i słabsze. To potencjał płodności, która daje życie, i zdolność wydawania na świat: i dzieci, i twoich pomysłów, projektów, marzeń. To również rozumienie wielu wymiarów Śmierci, Istnienia, Pożegnania, Żałoby ? i ich głębszego sensu w naszej codzienności. W połączeniu z kobiecą Energią możemy chcieć być matkami, móc być matkami i mieć się dobrze jako matki. Nasze macierzyństwo może być wspierające dla dzieci, nastolatków i już dorosłych pociech. A potem dla Wnuków. Nasze Ciała mogą być połączone z pamięcią porodów, by umiały rodzić i współpracować z dzieckiem. Byśmy wnosiły poprzez nasze macierzyństwo akceptację, bezpieczeństwo, ciepło, odpoczynek, pragnienia. Bez bolesnych miesiączek, chorób narządów kobiecych, skóry czy piersi. Nawet Menopauza może być spokojnym czasem przejścia w rolę Mentorki ? z układem hormonalnym, który nas wspiera ? gdy jesteśmy zharmonizowane w swojej energii.

Czujesz w sobie to WSZYSTKO? Czujesz, że JESTEŚ tym wszystkim?
Jeśli się zawahałaś to?
może skrywasz w sobie ból, który jest wspomnieniem dawnych wydarzeń i odbiera Ci radość życia. Może nosisz w sobie traumę, która blokuje nadzieję i wolność. Może Twoje ciało ?coś? pamięta i dlatego tak trudno Ci uwolnić miłość. Może mieszka w Tobie lęk, którego nie potrafisz się pozbyć. Może zmartwienia, te codzienne i te niezrozumiałe, stają się tak ciężkie, że dosłownie nie możesz cieszyć się tym, że JESTEŚ KOBIETĄ.

Pracuję metodą Ustawień Systemowych IRI, więc mogę Ci pomóc:

  • odnaleźć przyczyny blokad i lęków oraz delikatnie poradzić sobie z nimi
  • sięgnąć do podświadomość i pamięci ciała, by zmieniać obraz trudnych wspomnień
  • dowiedzieć się ?co? stoi za Twoimi problemami, dzięki temu łatwiej je rozwiążesz
  • budować świadomość i zrozumienie swojego postępowania, byś mogła częściej sięgać po swoje naturalne kobiece zasoby
  • zwiększać siłę i umiejętności przeżywania swojego życia, by zmiany przejawiały się nie tylko w głowie ale i w Twoim życiu
  • poprawić jakość relacji rodzinnych i partnerskich
  • pomóc odciążyć dziecko z nieprzeżytych emocji i energii traum
  • aktywizować kreatywność i przepływ na polu zawodowym i finansowym.

Poczujesz ULGĘ. Zrozumiesz. Zobaczysz. Odzyskasz wolność, naturalność i SPOKÓJ. I radość! Powróci połączenie z ciałem, czucia z myśleniem.
Odkryjesz w sobie na nowo jaką cudowną JESTEŚ KOBIETĄ.

Zapraszam, Małgorzata IRI Jakubowska
Terapeutka Ustawień Systemowych

Prowadząca warsztat „Jestem Kobietą”

Małgorzata IRI Jakubowska, prowadząca zajęcia Ustawień Systemowych

mgr Małgorzata IRI Jakubowska

W swej pracy łączy Ustawienia Systemowe, elementy pracy z traumą oraz narzędzia i techniki zaczerpnięte z nurtów terapii opartych na uważności i współczuciu.

Ukończyła w 2015 r. roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych w Warszawie, i od tego czasu prowadzi samodzielną praktykę. Fascynacja tym sposobem rozwiązywania problemów i postrzegania świata pozostała w niej do dziś.

Informacje szczegółowe

Terminy warsztatu:
19.08.2023

Czas trwania: 09:00 – 19:00 z 1,5 godzinną przerwą na obiad (wyżywienie we własnym zakresie).

Miejsce: Klinika 89, ul. Słupecka 30/1 81-313 Gdynia

Warunki finansowe

CENA za udział w warsztacie dla uczestników z pracą własną:
1 ustawienie 1000 zł
2 ustawienia 1800 zł
3 ustawienia 2600 zł

CENA za udział w warsztacie dla uczestników w charakterze Reprezentanta:
200 zł za dzień

Sposób zapłaty: gotówka lub przelew.

Konto bankowe: MADARY AM Adam Muzyka Wejherowo
Millennium Bank SA 34 1160 2202 0000 0003 2736 4716
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, termin warsztatu.

Informacje dodatkowe:

Przed każdym warsztatem otrzymasz od Prowadzących wskazówkę o tym, co będzie użyteczne na danym spotkaniu.
Najważniejszy jest jednak Twój KOMFORT. Dlatego na każdy warsztat zadbaj o to, by ubrać się wygodnie, tak by mieć swobodę ruchów i nie krępowały ciała.
Wyżywienie we własnym zakresie.
W ciągu dnia jest przewidziana przerwa na obiad ok. 1-1,5 godziny.

Zapisz się na warsztat ?Jestem Kobietą?.

PROWADZĄCA
MAŁGORZATA IRI JAKUBOWSKA

 

Informacje i zapisy:

MADARY AM

Tel. +48 798 698 888 (wt-pt 10-18.00)

e-mail: madaryam@madaryam.pl

 

Szczegóły

Data:
19 sierpnia 2023
Godzina:
09:00 - 19:00
Koszt:
800PLN – 2000PLN
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/klinika89

Organizator

Klinika 89
Phone
+48 519 677 688
Email
sekretariat@szkolaterapeutow.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Gdynia
ul. Słupecka 30/1
Gdynia, Pomorskie 81-313 Poland
+ Google Map
Phone
+48 519 677 688
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia